Ультразвуковий ліфтинг обличчя у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Знайдена 1 клініка

Сб
Ніна
Супер, все сподобалось! Сервіс та лікарі на вищому рівні!
Ірина
Робити тут чистку обличчя у Наталі Володимирівни не рекомендую. Прийом почався на 15 хв пізніше назначеного часу, чистка проводилася без належного очищення обличчя , поспіхом і з постійними виходами лікаря з кабінету під час процедури(видавила 3 прищі - вийшла,повернулася,не помивши руки і щось жуючи, продовжила ..). Єдиним запитанням щодо причини моєї проблеми було :"Чи здавали аналізи на глисти?".. Загалом, чистка була виконана поспіхом ,як-небудь, сама процедура зайняла 15 хв , а мій ніс навіть не чіпали і він залишився з чорними цятками!! А я так багато очікувала від цієї зустрічі((
Омолодили за 2 посещения! И я уверенна , что на этом не смогу остановиться))) !Спасибо Наталья Владимировна , Вы талант! Я в свои 42 выгляжу на 30! Я счастлива !
Була в салоні декілька разів, все сподобалося. Наталя Володимирівна справжній професіонал своєї справи, дякую!
4,6
Рівне вул. Відінська, 41
Центр естетичної косметології "Телейос" пропонує весь спектр послуг, направлених на відновлення здорової шкіри тіла та обличчя. Провідний фахівець - лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії кваліфікації.