Мезотерапія голови у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Мезотерапія голови 250
7,5
Рівне вул. Відінська, 41
Центр естетичної косметології "Телейос" пропонує весь спектр послуг, направлених на відновлення здорової шкіри тіла та обличчя. Провідний фахівець - лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії кваліфікації.
Инна, 13 грудня '16р.

Висококваліфіковані косметологи, якісна робота, результат на відмінно!

Працює з 10:00-19:00
Рівне пров. Хутірський, 5
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Олена, 11 січня '17р.

Нещодавно робила в цьому центрі ринопластику. Задоволена роботою лікаря та результатом. Затишні палати, комфортне перебування та європейська якість послуг. Іще мені дуже подобається, що клініка розташована за містом – це дає додаткову анонімність.

• Мезотерапія голови
7,4
Рівне вул. Міцкевича, 108 (Древлянська, 5)
Косметологічний центр "Алхімія краси" дозволяє відновити природну красу та молодість за допомогою апаратних маніпуляцій, косметичних процедур та пластичної хірургії.
Наталья, 19 серпня '16р.

Хороший врач, помог избавиться от комплекса и улучшить форму носа.

• Мезотерапія голови 250
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 10:00-16:00
Рівне вул. Мірющенка, 25а (Центральна міська лікарня), хірургічний корпус
Регіональний центр пластичної хірургії та косметології створений 25 років потому, спеціалізується в галузі краси та омолодження, проводить хірургічні операції та апаратне лікування шкіри.
Матильда, 11 січня '17р.

Більше двадцяти років користуюся послугами центру, тому ніхто не дає мені більше 45 років, хоча давно вже не так) За цей час робила тут багато різних косметологічних процедур і можу точно сказати, що ті, хто тут працюють, дійсно знають, що роблять. Тому користуюся сама і раджу подругам.

• Мезотерапія голови