Мезотерапія голови у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Мезотерапія голови «Алхимия красоты, косметологический центр» 250 грн
Знайдено 4 клініки

Сергій
Була проблема зі станом шкіри, пройшов діагностику, лікування і все супер! Дякую кваліфікованим спеціалістам! Вже записав на прийом маму і дружину!
Аня
Рекумендую! Косметологи професіонали. Проходжу курс мікротокової терапії, процедура бомба!
Катя
Все сподобалося, починала з чистки обличчя і зараз проходжу курс рф-ліфтингу. Дуже задоволена результатом! Косметолог каваліфікована, адміністратори привітні, сервіс на високому рівні!!! Всім рекомендую!
Наталія
Не рекомендую. Після лазернаго видалення пігментних плям на обличчі у мене крім пігментації залишилися страшні шрами, опіки лазером. Тому, крім того, що я потратила гроші на процедуру, мені тепер треба боротися з шрамами.
5,6
Рівне вул. Міцкевича, 108
Косметологічний центр "Алхімія краси" дозволяє відновити природну красу та молодість за допомогою апаратних маніпуляцій, косметичних процедур та пластичної хірургії.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) голови 250
Рівне вул. Мірющенка, 25 А
Регіональний центр пластичної хірургії та косметології створений 25 років потому, спеціалізується в галузі краси та омолодження, проводить хірургічні операції та апаратне лікування шкіри.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) голови
4,7
Рівне пров. Хутірський, 5
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) голови
4,6
Рівне вул. Відінська, 41
Центр естетичної косметології "Телейос" пропонує весь спектр послуг, направлених на відновлення здорової шкіри тіла та обличчя. Провідний фахівець - лікар дерматовенеролог-косметолог першої категорії кваліфікації.