Безега і К, клініка

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-16:00 Н: 09:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Лікувально-діагностичний центр "Приватна клініка Безега і К" є багатопрофільною медичною установою, провідним напрямком якої становлять хвороби ЛОР-оганів. Клініка почала роботу у 2011 році, фахівці мають вищу категорію кваліфікації.

Послуги, які пропонує лікарня:

• консультація спеціаліста (отоларинголога, сурдолога, хірурга, терапевта, гінеколога, невропатолога, стоматолога, педіатра);
  • ендоскопічна діагностика;
  • аудіометрія;
  • кріохірургія;
  • гінекологічний огляд;
  • терапевтичні маніпуляції.

Переваги медичного центру - співпраця з клінічною лабораторією для проведення досліджень, високопрофесійна допомога, сучасне технічне оснащення, європейські стандарти якості.

Знаходиться заклад за адресою вул. Київське шосе, 56. До уваги пацієнтів стаціонарів ТВ, Wi-Fi, холодильник, душ та інш.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Безега і К, клініка, вартість послуг:

• Електрокардіографія (ЕКГ) 50
  • Консультація щелепно-лицьового хірурга 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Оксана Хавер
Сучасна клініка і чудова команда лікарів та медперсоналу. Після року безрезультатних походів по лікарях зі своєю проблемою із здоров'ям, подруга порекомендувала цю клініку. Записалася на прийом до Безеги Богдана Михайловича. Скажу чесно були побоювання - МОЛОДИЙ. Але вже після першого спілкування я зрозуміла - професіонал своєї справи. А головне, що мене вразило, його ЛЮДЯНІСТЬ, що в наш час не часто зустрінеш серед лікарів. Щиро вдячна Богдану Михайловичу за вдало проведені дві операції та призначене післяопераційне лікування. Пройшло вже пів року, а я часто згадую цього молодого, енергійного, креативного, перспективного, людяного , професіонала своєї справи . Побільше б таких молодих лікарів нашій медицині. Розвитку вашій клініці, Богдане Михайловичу, вдячних клієнтів. Дякую!!!!❤️❤️❤️
Сережа
Очень понравился врач Юнес Елиас который делал мне операцию по выправлению носовой перегородки. Все прошло отлично. Мой нос после операции начал дышать. Врач прекрасный специалист и очень ответственный. Таких бы врачей побольше.
Сергій
Патологічна будова носової перегородки вносила серйозний дискомфорт в моє життя на протязі досить таки тривалого часу : порушення носового дихання , часті захворювання носа, прилеглих пазух, горла , а також нижніх дихальних шляхів , недостатнє насичення киснем організму , що й казати ! Постійно дихав через рот , з ранку просинався з закладеним носом … Лікувався у Лікаря оториноларинголога ( Лора) районної лікарні за місцем мого проживання , - поліпшення стану здоров’я було незначним , короткочасним . Звертався до інших лікарів за допомогою , але всі як один говорили , що необхідно провести операцію , хірургічне втручання , спрямоване на виправлення носової перегородки . Після ретельного огляду носової порожнини , Лікарем Безигою Миколою Івановичем мені було зроблено Септопластику , - оперативне лікування викривлення носової перегородки . Зараз я вільно дихаю , в повному обсязі відновилося носове дихання повітря ! Здається радість від Новорічних свят буде подвійною , цікаво , як в цьому році буде пахнути ялинка ?
Яна Рижа
Дуже гарний лікар та клініка!!! Дякую Вам!
Світлана
Зверталася в клініку під час вагітності декілька разів. Кожен раз потрапляла то з болем у вухові, то з ринітом, то з трахеїтом до різних лікарів і кожного разу мені допомагали, лікували без антибіотиків, тільки місцевими препаратами або процедурами, так щоб не нашкодити мені і дитині. Так що я дуже вдячна лікарям і , до речі, ціни там доступні. Не задоволена лише поведінкою тих людей, хто знаходиться на рецепції.
ірина
на першому прийомі лікар уважно вислухав, але лікували дитину довго і безрезультатно. Склалось враження, що такий стиль роботи.
НАТАЛЬЯ
Додайте відгук про клінікуЛЕЧИЛАСЬ В КЛИНИКЕ ДЛИТЕЛЬНОЕ ВРЕМЯ.РЕЗУЛБТАТ НУЛЕВОЙ,ПРОСТО ВЫКАЧКА ДЕНЕГ.БОГ СУДЬЯ БЕЗЕГЕ.
Олена
19 квітня '17р.
Видаляли аденоїди донці,все пройшло чудово.Залишилися задоволені всим:відношенням персоналу,цінами і саме головне професіоналізмом лікарів,які працюють в клініці.Інколи читаю в відгуках про невдоволення тим,що інколи приходиться чекати огляду,але ж всим хочеться потрапити до Безеги М.І.,нас таких багато,а він один.Дякую Вам,і дай Вам Бог здоров'я і процвітання Михайло Іванович і більше вільного часу))))
Лана
Была сделана в клинике риносептопластика. Осталась с той же проблемой. Кроме горбинки. Вот вам и пластика и не оправданные доллары, которые взял доктор.
Очень приятный доктор. На приеме внимательно выслушал мои жалобы, провел осмотр и сразу же установил диагноз. Курс лечения, который он мне назначил помог мне выздороветь очень быстро. Я очень благодарна доктору за оказанную помощь.
ОЛЕНА
ЛІКУВАЛАСЯ В КЛІНІЦІ ТРИВАЛИЙ ЧАС.РЕЗУЛЬТАТОМ НЕ ЗАДОВОЛЕНА,БУЛА ЗРОБЛЕНА ОПЕРАЦІЯ,ЯКА БУЛА НЕ ПОТРІБНА,СКЛАДАЄТСЯ ВРАЖЕННЯ,ЩО ПРОВОДИЛИ ІСПИТИ.НЕ РЕКОМЕНДУЮ.БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я.
Лидия Ивановна
Сердечно благодарю Кийло Сергея Алексеевича за понимание и участие. Это был единственный человечный врач, который не отвернулся от проблемы пожилого человека, моей 82-летней мамы, и поддержал меня в трудную минуту. Безгранично вам благодарна!
Благодарна доктору за оказанную помощь. Проведенное лечение было эффективным — я чувствую себя намного лучше. Соблюдаю все рекомендации и слух практически уже восстановился. Большое спасибо за оказанную помощь!
Саша
Восстановил мне слух, это просто отличный доктор!
Микола
Після травми стал погано чути. Лікар допоміг мені. Дякую.
Антонина
Осталась не довольна работой врача Трубчинина Юрия Анатолиевича. Он назначил мне промывание миндалин. После процедуры гной в горле, где был там и остался. На мою жалобу ответил, что за раз он не может вымыть, хотя другим клиникам удавалось. И добавил, можете к нам не ходить, если вам что-то не так! Смысла ходить к ним не вижу, можно ходить месяцами на промывание, хотя другие клиники лечат такую болезнь за неделю и при этом значительно дешевле.
Обращаюсь к этому доктору уже второй раз. Профессионал своего дела.
Станислав
Врач помог мне после аварии. Большое человеческое спасибо!
Инна Сергеевна
Лечила эрозию. Хороший врач, обращусь еще, если понадобится.
Линда
Консультации хорошие, обращался неоднократно.
Элла
Обращалась для обследования, всем довольна.
Карина
Вылечила хроническую болезнь, хотя другие специалисты рекомендовали операцию. Огромное спасибо.
Коля
Консультировался у доктора по вопросам золоженности носа. Прошел курс лечения. Результат отличный
Маша
Обошлось без операции, хотя другие врачи настаивали. Спасибо Наталье Николаевне
Святослав
Гарний та вмілий лікар. Допоміг.
Опыт помогает быстро поставить диагноз и назначить эффективные методы лечения. Помог не только мне, но и нескольким знакомым.
София
Опытный врач и просто приятный человек. Все подробно объясняет, сейчас прохожу лечение, чувствую улучшение состояния.
Алла
Опытный, приятный специалист. Спасибо за обследование.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,8
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00