Озонотерапія для обличчя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти

Озонотерапія для обличчя — це зовнішній або парентеральний вплив сумішшю кисню та озону з метою омолодження та усунення дефектів шкіри. Вводяться локальні ін’єкції, наносяться озонові олії, аплікації, сироватки та розчини. Озон використовується як антисептик, антибактеріальний, детоксикаційний, протизапальний та імуномодулючий засіб. Озонотерапія застосовується в урології, гінекології, дерматології, неврології та ендокринології.

Підготовчі процедури

Лікар дерматолог або дерматокосметолог вислуховує скарги та оглядає пацієнта. Може призначати інструментальні або лабораторні дослідження. Поставивши діагноз, підбирає лікування із урахування індивідуальних особливостей хворого. Озонотерапія застосовується самостійно або як елемент комплексної терапії.

Озонотерапія для обличчя

Озонотерапія для обличчя має місцевий характер, безболісна та безпечна. Відбувається газація озоно-кисневою сумішшю у спеціальній камері. Тривалість — 15-20 хвилин. Кількість сеансів визначається в індивідуальному порядку. Ефективне також лікування шкірних захворювань шляхом використання озонової олії. Її наносять безпосередньо на пошкоджену ділянку, часто у вигляді компресу.

Показання та протипоказання

Показання:

• старіння шкіряного покриву;
  • наявність під очима темних кіл;
  • надмірне накопичення рідини в тканинах;
  • екзема;
  • нечіткі обриси обличчя;
  • недостатня зволоженість шкіри;
  • акне;
  • псоріаз;
  • кропив’янка;
  • фурункульоз;
  • ураження шкіри, спричинені грибковими збудниками;
  • нейродерміт;

• покращення метаболізму;
  • нормалізація кровообігу;
  • зволоження шкіри;
  • підвищення імунітету;
  • насичення клітин шкіри киснем;
  • пришвидшення відновлення;
  • виведення вільних радикалів та токсинів.
Знайдена 1 клініка

Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.