Озонотерапія живота ― це малотравматичний нехірургічний спосіб видалення локальних жирових відкладень методом підшкірного або внутрішньовенного введення в організм людини киснево-озонової суміші. Озон має виражену окисну активність і легко вступає в реакції хімічної взаємодії з жировими клітинами, що призводить до утворення біологічно активних сполук, які руйнують ліпіди та виводять їх з організму через кров.
Підготовчі процедури
Процедура проходить в умовах медичного закладу й не потребує спеціальної попередньої підготовки, але за годину до її проведення пацієнтам рекомендують трохи поїсти.
Озонотерапія живота
З метою зменшення об'єму жирової тканини, усунення целюліту та розтяжок озоно-кисневу суміш вводять в організм пацієнта внутрішньовенним шляхом чи методом підшкірних мікроін'єкцій. Під час введення киснево-озонової суміші пацієнт відчуває біль і розпирання під шкірою. Через високу токсичність озону за один сеанс лікарі рекомендують обробляти одну зону. Сеанс триває півгодини, після проведення пацієнту потрібно 10-15 хвилин відпочинку в положенні лежачи. Протягом 2-3 днів після озонотерапії не можна відвідувати спортивний зал, солярій, сауну, лазню і робити масаж. Зазвичай курс уколів налічує 6-7 процедур.
Показання та протипоказання
Показаннями до проведення вважається:
- втрата тургору шкіри, в'ялість, блідість, зморшки;
- рубці;
- судинні зірочки, вугрова висипки, купероз;
- набряки;
- целюліт.
Не варто проводити маніпуляцію при:
- алкогольному сп'янінні;
- прийомі ліків, що впливають на склад крові, особливо дезагреганти;
- гемофілії типу A та B, будь-яких інших захворюваннях, які впливають на згортання крові;
- вагітності та лактації;
- схильності до судом, епілепсії, інших органічних ураженнях мозку;
- кровотечі (окрім менструальних).
Наслідки
Після уколів можуть з'явитися невеликі темні плями або ущільнення. Вони проходять самостійно протягом 2-3 днів. Можуть спостерігатися свербіж і набряки.