Клініки венерології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі венерологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Консультація венеролога 275
Знайдено 3 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Єва
Дуже довго страждала на трихомоніаз. Відчувала жахливий біль у яєчниках, віддавало у поперек. Перепробувала багато методів, але хвороба не відступала. Венеролог приписав Тіберал та додаткові рекомендації. Тьфу-тьфу-тьфу інфекції більше немає в організмі. Вдячна дуже.
Ростислав
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
Максим
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер". Приймає лікар: Зайченко Ярина Олександрівна
  • Консультація венеролога 275
  • Повторна консультація венеролога 250
Середня оцінка користувача 8.5

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування гонореї 400
  • Лікування сифілісу 400
  • Лікування хламідіозу 400
Середня оцінка користувача 8.7

Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р.
  • Лікування хламідіозу
  • Лікування уреаплазмозу