Клініки венерології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі венерологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Консультація венеролога 330
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Дуже довго страждала на трихомоніаз. Відчувала жахливий біль у яєчниках, віддавало у поперек. Перепробувала багато методів, але хвороба не відступала. Венеролог приписав Тіберал та додаткові рекомендації. Тьфу-тьфу-тьфу інфекції більше немає в організмі. Вдячна дуже.
Ситуація у мене банальна: переспав з гарненькою дівчиною і зовсім скоро помітив каламутно-білі виділення та відчув страшенний свербіж на статевому органі. Злякався, думав СНІД підчепив( У той же день погнався у лікарню до венеролога. Здав аналізи на інфекції. У мене виявили хламідіоз. Лікар призначив Клабакс. Приймав його протягом 14 днів. На 10-ий день виділення та свербіж зникли. Здав повторний тест — чистий!
Боровся з гонореєю. Незахищений секс вилився ось у таку делікатну проблему. Записався на прийом до венеролога. Пройшов усі дослідження і опитування. Дуже незручно було, але лікар був суворий, конкретний. Мені сподобалось його манера працювати з людьми. Венеролог виписав мені рецепт з такими препаратами як Цефорал та Юнідокс. Вилікувався. Щиро вдячним Вам.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,3
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Зайченко Ярина Олександрівна, Мілян Олена Андріївна
  • Консультація венеролога 330
  • Повторна консультація венеролога 280
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування гонореї от 400
  • Лікування сифілісу от 400
  • Лікування урогенітального хламідіозу от 400
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Лікування хламідіозу
  • Лікування уреаплазмозу