Клініки урології у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 3 клініки

доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
Павло
Прийом проводив Матвіїв В.В Все пройшло комфортно, вчасно(враховуючи що була велика черга людей) і головне з бажаним результатом. В приймальні приємні дівчата які бігають і намагаються догодити всім пацієнтам і навіть по бажанню пригощають кавою) Рекомендую всім Свій прийом запам’ятаю на все життя Дякую
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Консультація уролога 650
  • Забір матеріалу (соку простати) 140
  • Забір матеріалу (мазок з уретри) 140
  • Лікувальний масаж простати 210
  • Інстиляція уретри 160
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика Приймають лікарі: Бойко Святослав Ігорович, Грицина Юрій Ростиславович, Матвіїв Василь Володимирович
  • Лазеротерапія вібраційна (1 сеанс) 300
  • Інтерпретація обстежннь 200
  • Забір матеріалу для лабораторних досліджень з уретри чи мазок-відбиток 200
  • Повторна консультація лікаря уролога ( протягом одного місяця ) 400
  • Консультація лікаря уролога ( ознайомча , до 10 хв. ) 250
3,7
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Німецько-український центр літотрипсії — вузькопрофільний медичний центр, що спеціалізується на лікуванні сечокам’яної хвороби. Процес дроблення каменів здійснюється безконтактно за допомогою надсучасного літотриптора MODULITH SLK»intelect« від виробника STORZ MEDICAL AG. Пацієнт не відчуває болю та дискомфорту, а сама процедура відбувається менше, ніж за 30 хвилин. Приймають лікарі: Артищук Василь Миколайович, Багриновський Роман Володимирович, Романів Любомир Олегович
  • Літотрипсія 7 999
  • Повторна літотрипсія 3 999