Сінус-ліфтинг у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи во Франківському районі
4,0
Знайдена 1 клініка

Богдан
Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))
Ростислав
Приємний персонал, кваліфіковані працівники, якісне надання стоматологічних послуг!!!
Соломія
Комфортна атмосфера, робота була виконана швидко і якісно, фахівці найвищого рівня!
Михайло
Не думаю, що відкрию Америку, якщо скажу, що відсутність передніх зубів – це неестетично. З цією проблемою мені допомогли впоратися лікарі цієї стоматологічної клініки. Їх професіоналізм повернув мені сяючу посмішку та впевненість у собі. Дякую вам!
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.

Сінус-ліфтинг в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Шевченка, 62
р.Галицький (Центр)