Клініки стоматології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи во Франківському районі
Знайдено 4 клініки
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр "Рікота" відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном,...

Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський
Стоматологічна клініка "Галдентс" відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.

Львів вул. Єфремова, 75 р.Франківський
Клініка естетичної стоматології Бугій Ірини займається терапією, хірургією та ортопедію, повертає пацієнтам гарну усмішку. Лікарі клініки мають освіту та досвід в галузі стоматології.

Львів вул. Сахарова, 82/17 р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за...
  • Професійна гігієна від 437
  • Зубна імплантація