Лікування контрактури Дюпюітрена у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка

Сб
Христина
Доброго дня усім! Звертались з приводу планування вагітності у відділення ДРТ. Задоволені сервісом, отриманою консультацією і результатом. Дякую.
Леся
Це мабуть один з самих порядних, людяних, розумних лікарів. У мене троє діток, третього народжувала у цього лікаря. Все супер. З власного досвіду знаю багато акушер-гінекології. Цей лікар заслуговує поваги. Будьте здорові Вальдемар Володимировичу, допомагайте всім у своїй чудовій справі. Добро завжди повертається добром!
наталья
Замечательный специалист! благодаря прекрасному отношению к людям и ответственному и профессиональному подходу к своей работе на свет родились наши два сыночка!
Ярина
Мирослава Романівна дуже приємна, хороша, кваліфікована, освічена! Рекомендую!
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.