Внутрішньом'язовий укол у Львові (Сихівський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
Марта
Була на прийомі у лікарки Легуцької О.В. Найкращі враження. Дякую за розуміння та допомогу.
Нгах Ампах Інна Олександрівна, дуже кваліфікований лікар у сфері ультразвуковій діагностики. Зверталась до неї для обстеження внутрішніх органів, вен та артерій. Дуже сподобалось її відношення до пацієнтів, уважність до дрібниць, вміє знаходити підхід до кожного. Користуюсь послугами не один рік, можу з упевненістю рекомендувати.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.

Внутрішньом'язовий укол в лікарнях в інших районах Львова

8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.