Сестринські маніпуляції та послуги у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти в Сихівському районі
Внутрішньом’язова ін’єкція медпрепаратів 150 грн
Карбокситерапія 600 грн
Забір з урогенітального тракту 50 грн
Знайдено 6 клінік

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Внутрішньовенна ін’єкція медпрепаратів 250
  • Внутрішньовенна крапельна ін’єкція медпрепаратів 350
  • Ін'єкція медпрепаратів в/в з виїздом додому (в межах Сихівського району) 500
  • Ін'єкція медпрепаратів в/м з виїздом додому (в межах Сихівського району) 300
  • Ін'єкція в/в крапельниця з виїздом додому (в межах Сихівського району) 800
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
  • Внутрішньовенна крапельна інфузія (60 хвилин) (без вартості препарату) 250
  • Внутрішньовенна ін'єкція 150
  • Підшкірна ін'єкція 50
  • Однокомпонентне в/в введення лікарських засобів 75
  • Багатокомпонентне введення лікарських засобів (в/м, в/в, п/ш) 150
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Забір з урогенітального тракту 50
  • Забір крові у стерильні вакутайнери 50
  • В/в ін'єкції (без шприців та ліків) 80
  • В/ш ін'єкції (без шприців та ліків) 30
ІВР
Львів пр-т Червоної Калини, 72
р.Сихівський
Інститут вертебрології і реабілітації у Львові — медичний заклад, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань спини і суглобів. У клініці ведуть прийом вертебрологи, ортопеди, травматологи, неврологи і реабілітологи. У процесі лікування використовуються ефективні європейські методики і висококласне обладнання.
  • Карбокситерапія 600
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Забір крові з вени 20
  • Внутрішньовенна ін′єкція 100
  • Підшкірна ін′єкція 50
  • Крапельниця 200
3,7
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
  • Вливання (до 200 мл), без матеріалів 100
  • Вливання (до 200 мл), з матеріалами 220