Офтальмоскопія очного дна у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи в Сихівському районі

Юнякіна Уляна Михайлівна
Приємна атмосфера. Дякую лікарям за компетентність і доброзичливість. Зокрема, я у захваті від лікаря Кульчицька Леся Ярославівна
Василь Прокопович
Найперше заходячи в клініку всюди ідеальна чистота. Гарне відношення до пацієнтів, починаючи з приймального віконця. Сучасна апаратура для обстеження хворих з проблемним зором. Молодий, дружні та професійний колектив. Кожен може підмінити один одного, щоб не було ніякої метушні. І так до операційної палати. Операція не тривала та не болюча. Після операції все гарно пояснюють як продовжувати лікування. А основне помірковані ціни. Дякую, зокрема Анатолію Ігоровичу та всьому його колективу! Раджу всім хворим з проблемним зором звертатись у Центр відновлення зору Анатолія Совви - не пошкодуєте!
Денис
Місяць тому зробив лазерну. Страшно зовсім не було, лікарі досвідчені. Через пару днів зір почав покращуватися. Зараз уже добре бачу. Супер, всім раджу.
Христина
Супер

На жаль,

за напрямком "Офтальмоскопія очного дна" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Львів вул. Петра Панча, 5