Дерматологи в Луцьку

Консультація дерматолога в клініці «Oxford Medical» 500
Таля
Кирилова Інна для мене найкращий дерматолог. Я з дитиною була у багатьох, але тольк вона нам допомогла
19 лютого '19 г.
Polina
Особисто не знайомі, але багато чула про цю людину і в ФБ і просто так. Добре, що Луцьк має таких людей. Дякуємо!
20 листопада '18 г.
Дерматолог
21 рік досвіду
Врач специализируется на диагностике заболеваний кожных покровов, волос и ногтей. Проводит комплексную терапию грибковых поражений кожи. Специализируется на лечении крапивницы, контактного и атопического дерматита, экземы. Устраняет высыпания любой этиологии развития. Проводит лабораторные исследования.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дерматовенеролог
Лікар займається виявленням та терапією шкірних захворювань та венеричних патологій. Лікує алопецію, псоріаз, кропив'янку, розацеа, акне та постакне, хламідіоз, герпес та кандидоз. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та дерматоскопію.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням найпоширеніших захворювань у дітей (анемії, дерматитів, бронхіту, пневмонії, скарлатини, ГРВІ). Здійснює консультативний прийом у клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Проводить профілактичні огляди у школярів. При необхідності направляє на консульцію до вузьких спеціалістів чи госпіталізацію.
Луцьк смт. Стара Вижівка вул. Незалежності, 52
Хірург
Лікар займається лікуванням різних захворювань за допомогою хірургічних методик. Виконує герніопластику, операції з видалення міжхребцевої грижі. Також лікує гнійні патології шкіри, геморой, фімоз та парафімоз. Проводить первинну обробку ран, знімає шви, накладає пов'язки.