Аналізи в Івано-Франківську

Пакет досліджень (креатинін, сечовина) 500 грн
Знайдено 2 клініки

Дуже хороша клініка
Наталя
Мені подобається чистота та привітність вашої клініки. Окрема подяка Дрогомирецькій Олі за турботу!!!))Всім рекомендую!
Сергій
Доктор дуже грамотний, поставився до моєї проблеми з розумінням, не став відразу виписувати таблетки, а призначив комплексне обстеження. Коли діагноз підтвердився, порадив лягти в стаціонар. Загострення захворювання було призупинено, зараз проходжу лікування вдома.
Хочу висловити слова глибокої вдячності Юрію Миколайовичу! Не перший раз звертаюся до нього за лікуванням та завжди дуже задоволена результатом. Вважаю його великим професіоналом у своїй області і дуже уважною, душевною людиною. Рекомендую його всім, хто має проблеми з варикозом.
9,3
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
  • Пакет досліджень (креатинін, сечовина) 500
5,7
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.