Клініки кардіології в Івано-Франківську

Можливо, вас цікавлять лікарі кардіологи
Консультація кардіолога первинна 420 грн
Прийом (консультація) кардіолога, первинний 400 грн
Консультація кардіолога 500 грн
Знайдено 4 клініки

Люба
Беркій Тарас Любомирович найкращий спеціаліст, вчасне виявлення захворювання, це успіх на видужання, щоро дякуємо вам.
Олена
Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую
5,9
Івано-Франківськ вул. Василіянок, 1
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Івано-Франківську — медичний центр сучасного зразка, який є лікувально-діагностичною установою з широким спектром послуг та командою професіоналів. Медичний центр має ліцензії, сертифікати, всі необхідні документи, які підтверджують відповідність обладнання, діагностичної, терапевтичної роботи, затвердженим світовим стандартам. Приймають лікарі: Цимбаліста Ольга Зіновіївна, Готюр Оксана Іванівна
  • Консультація кардіолога 500
  • Консультація кардіолога (повторна) 400
5,9
Івано-Франківськ вул. Є. Коновальця 23
Медичний центр ФРАНКОМЕД — клініка, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних та діагностичних послуг. Новітнє обладнання, кваліфіковані спеціалісти, лабораторна діагностика та комп’ютерна томографія, сучасне поліклінічне відділення і комфортний хірургічний стаціонар — усе для збереження та відновлення здоров’я своїх клієнтів!
  • Прийом (консультація) кардіолога, первинний 400
  • Прийом (консультація) кардіолога, повторний 250
  • Прийом (консультація) лікаря-кардіолога, професора, первинний 1 000
  • Прийом (консультація) лікаря-кардіолога, професора, повторний 450
5,7
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
  • Консультація кардіолога первинна 420
  • Консультація кардіолога повторна 370