Любич Олена

Психолог
лікар вищої категорії

Немає відгуків

• Львівський державний університет ім. І. Франка спеціальність – Психологія, 1999рік

• Медична психологія. Харківський інститут удосконалення лікарів. (1996р.)
  • Педагогіка Марії Монтессорі. Створення та апробація міждисциплінарної та інтегративної освітньої моделі. Інтеграція дітей з особливими потребами.м. Ерфурт - Львів, (2012р.)
  • Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями здоров’я. (Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика) Київ (2008р.)
  • Медичні та психологічні аспекти профілактики шкільної дезадаптації (Кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького), Львів (2014р.)
  • Пропедевтика психічних розладів. Львів (2018р.)
  • Актуальні напрями діяльності практичного психолога. Львів (2021р.)
  • Розвиток емоційно-етичної компетентності практичного психолога, Львів (2022р.)

Участь у конференціях і семінарах

• «Раннє виявлення аутизму у первинній ланці», Львів , 2018рік
  • «Діагностика та диференційна діагностика розладів спектру аутизму. Сучасні підходи до допомоги дітям з РСА», Львів, 2019рік
  • «Диференційна діагностика РАС» Хмельницький, 2020рік
  • «Аутизм: навчання та корекція» онлайн конференція спеціаліста АВА-терапії Ткач Х.Я., 2020рік
  • «Практика роботи з РАС», онлайн,Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів, 2020рік
  • «Комплексний підхід в корекції аутизму» онлайн конференція спеціаліста АВА-терапії Ткач Х.Я., 2020рік
  • «Використання методів АВА-терапії в роботі з ООП» онлайн конференція спеціаліста АВА-терапії Ткач Х.Я., 2022рік
  • "Психологічна підтримка та супровід дітей в умовах війни." Львів (2022р.)