Лікування кон'юнктивіту в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Знайдено 2 клініки

Анастасія
Дуже задоволена,здійснилася моя мрія які допомогли мені . Тепер бачу 100%:)
Яна
Повела сюди бабусю, боялася, що їй не сподобається. Але ні, погодилася на обстеження. Чудово!
Віктор
Доброго часу доби, хоче ця поділитися своїми враженнями про клініку А.Совви у Хмельницькому, Дуже приємний та компетентний мед персонал це відчувається одразу) усе на свому місці та кожен знає свою роботу бомба молоці). Підготовка до операції трошки довга по часу важко чекати але воно того коштує з 15% зору на 95% аж не віриться но це насправді) величезне дякую Анатолієві Совві за його труд дарувати зір) я дуже задоволений та рекомендую цю клініку А.Совви)))
Олена
Щиро дякую лікарю Анатолію Совві та всім фахівцям клініки за професіоналізм, чуйність та злагоджену роботу. Проведена операція по заміні кришталиків дала мені можливість по новому, без окулярів, побачити світ, покращити якість життя і я щаслива! Також хочу відзначити, що і на етапі підготовки, обстеження все було дуже виважено, ретельно перевірено та надані детальні рекомендації і роз,яснення, післяопераційний супровід на високому рівні! Дякую всім вам за нові очі!
9,1
Хмельницький вул. Толстого, 7
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію. Приймає лікар: Антонюк Богдан Ігорович
8,9
Хмельницький, м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1

Лікування кон'юнктивіту в лікарнях в інших районах Хмельницького

8,9
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.