Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Промивання слізного каналу в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
9
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
8
Богдана
Були в очному центрі «Ясний погляд» на консультації у дитячого офтальмолога. Лікар оглянула дитину, призначила ефективне лікування. Клініка нам сподобалася, тут гарне ставлення до всіх пацієнтів.
06 марта '18 г.
9
Ольга
На жаль, у нашої дочки проблеми із зором. Консультуємося і підбираємо окуляри ми в клініці «Ясний погляд», яка надає широкий спектр якісних послуг. Нам тут все подобається. Персонал закладу може легко знайти спільну мову з дітьми.
22 января '18 г.
9
Данил
Несколько лет работы за компьютером стали причиной ухудшения зрения. Я обратился в центр «Ясный погляд» по совету сестры. Квалифицированные специалисты диагностировали проблемы со зрением, назначили лечение и подобрали очки. Спасибо огромное за помощь.
20 января '18 г.
8
Диана
С возрастом зрение ухудшилось. Нужно было подобрать более сильные очки. В этом глазном центре мне проверили зрение, и подобрали очки. Центр мне понравился. Здесь чисто, приятная атмосфера и толерантное отношение к каждому пациенту.
22 апреля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,7
Хмельницький Старокостянтинівське ш., 2/1б (ТЦ Агора)
Приватний офтальмологічний кабінет "Очний центр лікаря Гончаренко О.В." займається діагностикой та лікуванням очних хвороб у дорослих та дітей. Пацієнтів консультує лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.
  • Промивання сльозо-носового канала
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-20:00