Сторінка 2. УЗД печінки в Вінниці в суботу

Знайдено 19 клінік

Анжела
Дужа задоволена.
Микола
Записався на Холтер 25.04.2019. Сказали бути на 9 ранку 26.04.2019. Прийшов о 8-50. Взяли гроші, сказали посидьте, зараз покличуть. Чекав ГОДИНУ!!! За цей час до кабінету заходило багато людей. Мене ніхто так і не запросив. Потім я попросив вернути гроші , так як чекати далі в мене не було часу. Сказали, що ДЕВОЧКА зараз вас прийме. В цей час ДЕВОЧКА курила на вулиці папіроску і пила каву, і нікуди не поспішала. Не буду вже говорити про те , що мені вкрай було б неприємно відчувати запах свіжонакуреного медперсоналу. Обурило просто хамське відношення до людей. Переді мною навіть ніхто не вибачився. Нащо говорити людям приходити на певну годину і заставляти потім їх чекати? Розумію, що в цій клініці працюють і нормальні люди, але звертаюся до всього персоналу: Пацієнти йдуть до вас і платять гроші, сподіваючись за це отримати якісні послуги і не чекаючи у чергах. Натомість ми маємо безвідповідальне та байдуже відношення до тих, хто приносить вам гроші. Ніколи більше до цього закладу не піду. Від керівництва чекаю вибачень і раджу краще підбирати персонал. До речі, сьогодні ж звернувся в іншу клініку. Спеціально не говорю назву. Там мене прийняли одразу , навіть не по запису! Нормальні, привітні люди. Без черги і по людьськи. Вчіться...
Валерія
Олена Євгенівна - кращий лікар, якого я знаю. Дякую їй за уважність, за те, що докопалась до суті, знайшла причину мого поганого самопочуття. Тепер воно значно покращилось, бо лікую тепер те, що треба було від самого початку. Валерія
Ірина Т.
Мій батько лікарів не любить. Ледь змусила його піти хоча б проконсультуватися - серце ж болить й болить. Погодився сходити до Ігора Віталійовича, якого йому радили. Той до нього з повагою, з уважністю - що ще треба літній людині. Дуже батько залишився задоволений. Зараз лікується, вже відчуває покращення. Ірина Т.
Yevheniia
Дуже приємно вражена гінекологом, ніде не зустрічала такого спеціаліста, який дійсно лікує та консультує.
Юлія
Все чудово
6,1
Вінниця ш. Хмельницьке, 96
Лікувально-діагностичний центр "Слаомед" надає медичну допомогу в обстеженні, діагностуванні, лікуванні та профілактиці захворювань загального напрямку.
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
5,4
Вінниця, вул. Соборна, 20
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.
Вінниця вул. Театральна, 11
Кабінет ультразвукової діагностики займається діагностикой внутрішніх органів для виявлення проблемних зон та призначення адекватного лікування.
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини "ВінАльфаМед" спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.