Сторінка 4. Діагностичні центри Вінниці

Знайдено 52 клініки

Алла
Професіонали своєї справи !
Хочу подякувати Андрію Владиславовичу за професіоналізм обстеження на вищому рівні. А ще за людяність, бо я переселенка з Миколаєва і з мене не взяли ні копійочки за обстеження. Щиро дякую Вам вы лікар з великої літери.
Сніжана
Тут працюють професіонали, які якісно роблять свою роботу!!! Однозначно рекомендую, як один з найкращих кабінетів УЗД у Вінниці
Наталя
Достойна клініка, хороші спеціалісти.
Вадим
Якщо мені потрібно зробити ультразвукове дослідження будь-якого органу, я одразу звертаюся до цієї клініки. Бо тут мене влаштовують умови перебування, відсутність черг, високий рівень апарата та професіоналізм лікаря.
Ростислава
Много лет пользуемся услугами центра Медивин. Молодцы, что лечат и взрослых, и деток – очень выручает. Очень удобно, что здесь же можно сдать все нужные анализы и пройти обследования. Спасибо большое врачам клиники за их нелегкий труд!
Вінниця вул. Театральна, 11
Кабінет ультразвукової діагностики займається діагностикой внутрішніх органів для виявлення проблемних зон та призначення адекватного лікування.
  • УЗД слинних залоз
  • УЗД статевого члена
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД вилочкової залози
  • УЗД матки
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр "Медівін" створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
4,9
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
Стоматологічна клініка "Дент Лайф" працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 150
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини "ВінАльфаМед" спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД печінки
  • УЗД жовчного міхура
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД м'яких тканин
3,7
Вінниця вул. Магістратська, 20
Нейрон Клінік – нова сучасна клініка зі зручним заходом для людей з особливостями, без черг, але з максимально комфорною кількістю уваги з боку персоналу та лікарів. Прийом пацієнтів здійснюють досвічені лікарі з багаторічним стажем. Нашим пацієнтам надаються лояльні ціни на усі види запропонованих послуг, а саме консультації невролога і терапевта,...
3,0
Вінниця м. Хмільник, вул. Курортна, 12
Березовий гай — це санаторій, розміщений на території змішаного лісу у місті Хмільник Вінницької області. Це місце має все необхідне для комфортного проживання та оздоровлення. Цьому сприяють як кліматичні умови, дієтичне харчування, так і професіонали, які працюють у санаторії.
3,0
Вінниця вул. Трамвайна, 3, корп. 2, каб. 39