ЄвроМедсервіс, медичний центр

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр “Євро Медсервіс” був відкритий у 2010 році, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної діагностики та спіральної комп’ютерної томографії. Персонал медичного закладу має високу кваліфікацію та багаторічний досвід.

Послуги, які надаються центром:

• МРТ хребта, внутрішніх органів, суглобів, судин, головного мозку, пазух носа і т.і.;
  • КТ внутрішніх органів, малого тазу та інш.;
  • знімок та детальніший опис;
  • диск із записом.

Переваги приватного кабінету - безпечне сучасне обладнання відомих марок, досвідчені фахівці, повний медичний опис, можливість подивитись результат без додаткового програмного забеспечення.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

ЄвроМедсервіс, медичний центр, вартість послуг:

• КТ головного мозку
  • КТ гортані
  • КТ внутрішнього вуха (скроневих кісток)
  • КТ кісток тазу
  • КТ кісток черепа
  • КТ суглоба
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів
  • КТ черевної порожнини
  • КТ нирок і сечовивідних шляхів
  • КТ наднирників
  • КТ органів малого тазу
  • КТ печінки
  • КТ очей
  • КТ придаткових пазух носа
  • МРТ хребта (спинного мозку)
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ колінного суглоба
  • МРТ гомілковостопного суглоба
  • МРТ скронево-нижньощелепного суглоба
  • МРТ лучезапястного суглоба
  • МРТ головного мозку (голови)
  • МРТ гіпофіза

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дмитро
Ставлення до клієнтів на 5/5 МРТ діагноз поставлено вірно
Тетяна
Мій відгук негативний. Кт знімки не витримують ніякої критики, описи також. Робила два рази , лікували по цих знімках , результату не було, бо причина була в іншому. Після того робила кт на Грибоєдова , знімки чудові, діагноз співпав з діагнозом лікарні і м . Киів. Було проведено оперативне втручання, що полегшило мій стан. Не рекомендую, апарат старий , як світ, за період свого лікування я це можу сказати з впевненістю. Марно втрачений час і гроші.
Алiна
Вже вдруге прошла МРТ i залишилась задоволена так як прийняли швидко i результат отримала майже одразу. То ж рекомендую медичний центр Евро Медсервiс як на мою думку найкращий у Вiнницi
Артем
Відгук суто негативний. Робив МРТ колінного сустава, були проблеми з ПХЗ і подальшої операції на ній. В описі знімків МРТ ПХЗ навіть не описана! Коли зайшов до лікаря що робить опис - він відповів що з нею все нормально.
Рая
Проходила в цьому центрі МРТ головного мозку. Вразило обладнання – дуже сучасне, тож, сподіваюся, доля випромінювання була мінімальна. Лікарі були приємні, а результат видали досить швидко: отримала чіткий знімок з детальним описом та запис на диску. Буду звертатися сюди іще!
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.