МРТ грудного відділу хребта у Львові — Шевченківський район

Послуга Ціна
МРТ грудного відділу хребта 1430 грн.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Анна, 23 березеня '17р.

Згідна з попереднім відгуком Все чисто,акуратно,всі тобі усміхаються,новітня апаратура... Все.....далі шукайте спеціалістів за межами Novo Коли в людини проблема ухмилочки лікарів не є доречні Шкода,на прізвище не звернула уваги(доктора,кабінет біля кабінету мрт,займається хребтом,і з нею молоденький красавчик хам,знімки голови розглядав) Прошу старших звернути увагу своїм підлеглим за зверхність Дякую

Працює з 08:30-21:00
5,3
Львів вул. Заводська, 7
р.Шевченківський
Сучасний медичний центр входить в єдину мережу клінік Святої Параскеви. Персонал центру складають кваліфіковані лікарі, що працюють по 10 основним напрямкам медицини.
Мар'яна, 19 червеня '17р.

Лікарня на вищому рівні. Не має черг, напевну годину приймають не так як в інших лікарнях сидиш цілий день, а потім в них обід і не дочекавшись йдеш додому. Мені робили операцію на грудях, лікар Успенський Д.А. дуже хороший і професійний лікар. Дай Бог йому здоров'я .

• МРТ хребта (шийного, грудного, поперекового відділів)
  • МРТ грудного відділу хребта
Працює з 07:00-21:00