МРТ грудного відділу хребта у Рівному

Послуга Ціна
МРТ грудного відділу хребта (без вартості плівки) 970 грн.
Рівне вул. Миколи Карнаухова, 25а (терапевтичний корпус, 1-й поверх)
Медичний центр "МРТ діагностика" займається скануванням внутрішніх органів за допомогою магнітно-резонансного томографа. Лікарі центру мають медичну освіту, багаторічний досвід та вміння.
Дима, 09 лютого '17р.

К Олегу Владимировичу пришел проверить желудок, что-то в последнее время он стал барахлить. О враче могу сказать только хорошее. Обследование провел внимательно, подробно описал происходящее. Хорошо, что обошлось без онкологии. Спасибо. Врача Горошенко рекомендую.

• МРТ грудного відділу хребта (без вартості плівки) 970
Працює з 10:00-22:00
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• МРТ грудного відділу хребта
Працює з 09:00-18:00