КТ хребта у Львові в неділю - Шевченківський район

КТ шийного відділу хребта 1500 грн.
КТ грудного відділу хребта 1500 грн.
КТ поперекового відділу хребта 1500 грн.
КТ одного відділу хребта 1500 грн.
МСКТ одного відділу хребта (шийного, грудного або поперекового) з 3D реконструкцією 1190 грн.
КТ двох відділів хребта 2000 грн.
КТ двох відділів хребта для дітей до 3-х років 1800 грн.
КТ двох відділів хребта для дітей до 16-ти років 1900 грн.
КТ трьох відділів хребта 2500 грн.
КТ трьох відділів хребта для дітей до 3-х років 2300 грн.

доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Павло
Прийом проводив Матвіїв В.В Все пройшло комфортно, вчасно(враховуючи що була велика черга людей) і головне з бажаним результатом. В приймальні приємні дівчата які бігають і намагаються догодити всім пацієнтам і навіть по бажанню пригощають кавою) Рекомендую всім Свій прийом запам’ятаю на все життя Дякую
Чернишов І.М
Щиро вдячний Святославу Ігоровичу Бойко за професійний підхід до паціентів. Рекомендую цю клініку, тут працюють професіонали.Дякую вашому колективу.
Ірина
Досвідчені фахівці, прекрасно роблять УЗД, багато пояснюють та консультують. Задоволена.
Клінікою задоволена на всі
Дуже задоволена,приємне враження!!!відчувається професіоналізм ліквря Мирослави Вікторівни!Дякую,за турботу!

На жаль,

за напрямком "КТ хребта" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Шевченківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
  • МСКТ шийний відділ хребта 1 500