Клініки психології в Запоріжжі (Олександрівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи в Олександрівському районі
Консультація психолога (30 хв) 300 грн
Знайдено 4 клініки

Бойченко Анастасія Валерієвна
Богомолова Галина
Прошла курс лечебного массажа у Ярослава.Мастер своего дела,владеет разными техниками ,в том числе иглотерапией.Прошли боли в спине,улучшилось самочувствие.Очень благодарна.
Гарьковина Тетяна
Шановний Акімов О,О.,дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану мені кваліфіковану допомогу,за доброзичливе ставлення.Я рекомендувала Вас своїм знайомим і вони отримали професійну допомогу і залишились задоволені вашою роботою .Бажаю Вам здоров"я,продовжувати робити свою велику справу.
Света
Именно тут вылечили моего мужа от игромании, рекомендую!
9,3
Запоріжжя пр-т Соборний, 94
р.Александровский
Фреш мед - це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з діагностики та лікування. У центрі працює команда професіоналів з високим рівнем і багаторічним досвідом. Клініка використовує інноваційне обладнання та сучасні методи терапії, що гарантує високу ефективність. Приймає лікар: Мочалова Виктория Юрьевна
  • Консультація психолога (30 хв) 300
  • Консультація психолога (60 хв) 500
Благодар
Запоріжжя пр-т Соборний, 150 А
р.Александровский
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" спеціалізується на ефективних методах лікування алкогольної, нікотинової та ігрової залежностей, надмірної ваги та ожиріння. Для цього використовуються сучасні досягнення світової медицини. Всі фахівці центру мають високий професійний рівень, серед них кандидати наук в області медицини, лікарі вищої категорії.
Запоріжжя вул. Запорізька, 13
р.Александровский
Медичний лікувально-діагностичний оздоровчий центр Аструм заснований в 2006 році, спеціалізується на діагностиці, терапії та профілактики різних захворювань, так само реабілітації після травми або операції. У штаті клініки доктора і кандидати медичних наук.
Запоріжжя вул. Лермонтова, 18
р.Александровский
Кабінет психолога Буцівської Т. С. в місті Запоріжжя надає психологічну підтримку та допомогу жінкам, підліткам, сімейним парам. Прийом веде кваліфікований психолог, психотерапевт, системний сімейний терапевт.