Клініки психології в Запоріжжі

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи
Консультація психолога (індивідуально) 600 грн
Консультація психолога (30 хв) 300 грн
Індивідуальна консультація 1 годину дорослий 800 грн
Знайдено 17 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бойченко Анастасія Валерієвна
Лаврина Таисия
Васильченко Лия Владимировна -человек с золотыми руками и золотым сердцем. Ставила на ноги мое 4-летнего сына с диагнозом ДЦП. И многого добились, он начал с поддержкой ходить и за одну ручку. Сейчас может самостоятельно стоять возле о опоры. И самое главное - у него прекратились эпилептические припадки. Очень советую этого специалиста мамочкам с такими же детками, как у меня. Лия Владимировна подарила нам надежду на выздоровление. ДЦП не приговор.
Марьяна
Ходила на коррекции до доктора Смишка. Я в восторге. Доктор выявил проблемы и за 2 сеанса состояние стало на много лучше. Полностью ушла головная боль, которая не давала жить долгие годы. Спасибо большое за подход, работу и мою здоровую спину! Всем теперь рекомендую этого врача!
Луза Наталья
Хочу выразить огромную благодарность Смишко Валерию Викторовичу!!! И хочу поделиться своим опытом лечения в центре "Грефи" Пришла с жутким головными болями, онемение конечностей, без таблеток не могла прожить и дня. К тому же была проблема с позвоночником, которая приобрелась с годами . Диагноз - вывих атланты .После первого сеанса симптоматика прошла, голова перестала болеть. Последующие два сеанса лечили и укрепляли всю спину. Мне понадобилось 3 сеанса, но для каждого индивидуально Всем рекомендую Валерия Викторовича, очень квалифицированный специалист!!!
9,2
Запоріжжя пр-т Соборний, 94
р.Александровский
Фреш мед - це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з діагностики та лікування. У центрі працює команда професіоналів з високим рівнем і багаторічним досвідом. Клініка використовує інноваційне обладнання та сучасні методи терапії, що гарантує високу ефективність. Приймає лікар: Мочалова Виктория Юрьевна
  • Консультація психолога (30 хв) 300
  • Консультація психолога (60 хв) 500
8,8
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12
р.Днепровский
Греф, Центр здоров'я і реабілітації, почав роботу в 2010 році, спеціалізується на відновленні і зміцненні здоров'я пацієнтів за допомогою методів альтернативної медицини, без ліків і хірургічних операцій. Приймає лікар: Светличный Виталий Георгиевич
  • Консультація психолога (індивідуально) 600
  • Консультація психолога (групова, оплата з людини) 400
  • Консультація дитячого психолога 500
  • Консультація сімейного психолога 800
  • Консультація психолога 800
8,2
Запоріжжя Незалежної України, 40
р.Вознесенский
Кабінет психолога Ремпель Жанни Олександрівни спеціалізується на психокорекції емоційного та душевного стану пацієнтів, а також лікуванні психосоматичних розладів. Жанна Олександрівна допомагає у вирішенні складних питань, здійснює прийом дорослих та дітей. Приймає лікар: Ремпель Жанна Александровна
  • Консультація підлітка (45 хв.) 500
  • Індивідуальна консультація 1 годину дорослий 800
  • Парна консультація 1,5 години 1 200
  • Сімейна (батько + дитина) консультація 1 година 20 хв 1 000
5,7
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60
р.Вознесенский
Приватна клініка "ЕнаМед" сертифікована як клініка першої категорії Міністерством охорони здоров'я України. Персонал лікарні має високу кваліфікацію у своїй області, займається лікуванням дітей і дорослих.
5,4
Запоріжжя вул. Рельєфна, 8
р.Днепровский
Медичний центр "Ультрамед" створений в 2010 році, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою в декількох затребуваних напрямки. Діяльність клініки ліцензована профільним міністерством.
5,4
Запоріжжя пр-т Маяковського, 18
р.Вознесенский
Лікувально-діагностичний центр "Санітас" - багатопрофільна клініка, що займається постановкою діагнозу і лікуванням широкого спектру захворювань у дорослих і дітей. Колектив клініки складають сертифіковані фахівці, серед яких лікарі вищої категорії.
5,2
Запоріжжя пр-т Соборний, 135
р.Вознесенский
Медичний центр "Довіра" входить в мережу психотерапевтичних клінік, які почали роботу в 1993 році. Спеціалізується МЦ в області звільнення від різного роду залежностей. Персонал клініки сертифікований, навчання проходило на території України та за її межами. Приймають лікарі: Кучин Николай Андреевич, Кучин Владимир Андреевич, Самарцев Александр Григорьевич
Благодар
Запоріжжя пр-т Соборний, 150 А
р.Александровский
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" спеціалізується на ефективних методах лікування алкогольної, нікотинової та ігрової залежностей, надмірної ваги та ожиріння. Для цього використовуються сучасні досягнення світової медицини. Всі фахівці центру мають високий професійний рівень, серед них кандидати наук в області медицини, лікарі вищої категорії.
Запоріжжя вул. Трегубенко, 10
р.Вознесенский
Кабінет клінічного психолога, дієтолога-консультанта Буріх Злати Ласлівни надає допомогу пацієнтам, які страждають від залежностей або розладів харчової поведінки. Спеціаліст займається психологічним консультуванням пар, сімей, підлітків і дітей. Приймає лікар: Бурих Злата Ласловна
Працює з
Пн: 09:00-20:00 Вт: 09:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Пт: 09:00-12:00 Сб: 12:00-20:00
Запоріжжя вул. Північно-Кільцева, 4 А
р.Коммунарский
Медичний центр "ОнкоЛайф" спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні раку. У клініці можна записатися на прийом до гінеколога, дерматолога, мамолога, психолога.