Масаж комірцевої зони в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти
Масаж комірцевої зони «Диал, клиника» 150 грн
Масаж комірцевої зони «Центр Евминова, одесский лечебно-оздоровительный центр на Черемушках» 325 грн
Знайдено 6 клінік

Виктор
Хожу на ЛФК, все нравится. рекомендую
Карина
Являюсь постоянным клиентом Одесской лечебно-оздоровительного Центра Евминова по разным видам массажа. Очень понравился массаж спины, массаж воротниковой зоны и массаж стопы. Персонал внимательный и отзывчивый. После данных курсов массажа, стала чувствовать себя моложе. Рекомендую.
Кристина
После очередного осмотра в школе, у ребенка обнаружили сколиоз позвоночника. Мы сразу обратились за помощью к специалистам в Центре Евминова. После консультации, и тщательного обследования, нам назначили курс лечения. Специалисты в центре хорошии с многолетним опытом работы.
Аріна
У школі у сина виявили остеохондроз. У школі порадили звернутися до фахівця. В інтернеті знайшли Центр Євмінова та вирішили звернутися до цього центру. Після призначеного лікування, син, перестав скаржитися на спину, але ми продовжуємо курс лікування, щоб закріпити.
Одеса вул. Космонавтів, 23/1
р.Хаджибейский
Одеський лікувально-оздоровчий Центр Євмінова на Черемушках надає допомогу пацієнтам із захворюваннями хребта і суглобів. У медичному закладі працюють досвідчені вертебрологи, травматологи, масажисти, ортопеди і реабілітологи.
Одеса пров. Полуничний, 31 А
р.Приморский
Центр "Діал" — це багатопрофільна клініка, в якій практикують метаболічну та фетальний лікування при різних хворобах. Серед докторів установи - кандидати медичних наук.
Одеса вул. Пастера, 42
р.Приморский
Медичний центр трихолог АМД Лабораторія створений в 2000 році, входить в мережу клінік, які працюють в різних містах Європи. Займається питаннями лікування волосся, прийом веде лікар-дерматовенеролог.