Антицелюлітний масаж в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти
Антицелюлітний масаж 45 хв. 700 грн
Знайдено 6 клінік

Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
Марфа
Грамотний фахівець, та дуже доброзичлива людина. Постійно консультуюся у неї, і завжди впевнений у позитивному результаті лікування. Анна Іванівна просто чудовий фахівець, з дуже великим досвідом роботи. Спеціаліста однозначно рекомендую!
Василь
Так як в мене певні проблеми зі шкірою. я постійно лікуюся у Анни Ігорівни. І хочу Вам сказати, що це спеціаліст найвищого класу! У неї відмінні знання у своїй галузі. Все чітко та зрозуміло пояснить та розпише. лікування завжди ефективне.
Акції
Одеса вул. Новосельського, 64
р.Приморский
Сучасний медичний центр для дітей та дорослих «ЦЕНТР.МЕД» на Новосельского, 64 пропонує медичні послуги за понад 15 найбільш важливими напрямами. В Центрі працюють лікарі з багаторічним практичним досвідом та сучасними підходами в лікуванні. «ЦЕНТР.МЕД» працює з дітьми та дорослими, за програмою НСЗУ за напрямами «Педіатрія» та «Сімейний лікар». Має сучасну діагностичну базу для проведення діагностичних досліджень( в тому числі УЗД серця), ефективний реабілітаційних напрям, виїзну службу. Працює очно, з викликом додому та онлайн в форматі відеодзвінка.
  • Антицелюлітний масаж 45 хв. 700
  • Пакет "Антицелюлітний масаж" 45'- 5 сеансів" (знижка 10%)" 3 150
5,4
Одеса пров. Обсерваторний 2/4
р.Приморский
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін.
5,2
Одеса вул. Академіка Глушка, 8 (зі двору)
р.Киевский
У медичному центрі "Прана" проводяться діагностування та лікування різних патологій за допомогою сучасних методик.
Одеса вул. Генерала Петрова, 10
р.Хаджибейский
Медичний центр "Дім здоров'я"— це спеціалізована клініка, в якій проводиться безмедикаментозне лікування різних патологій за допомогою різних методик нетрадиційної і народної медицини. Фахівці центру проходили стажування за кордоном.
3,8
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейский
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.
3,0
Одеса вул. Катерининська, 48