Сторінка 3. Клініки косметології в Одесі

Знайдено 29 клінік

Маша
Врач знает, что надо делать. Мне нравится
Алина
Мой прежний косметолог, мне очень нравилось, но в связи с переездом пришлось искать другого. На новой работе мне посоветовали Коеву Ирину. Я в восторге. Замечательный мастер, сразу видно, что ей ее работа нравится, делает ее с душой.
Надежда
Пару месяцев назад была у него на приеме. Меня беспокоила папиллома на руке. Она чесалась и это мкня беспокоило. Вместо еармалтного назначения, врач взял листик и ручку и начал на листике в ряд ставить +- даже без пометок, спрашивая вопросы-когда у меня был секс и сколько половых партнеров. Орал на весь кабинет, что ОК это очень очент вредно! И что гормоны принимать нельзя!!! Далее самое смешное. Провел пальцами по спине и грудной клетке и сказал:"ну мне все ясно. У меня есть волшебные укольчики. Только не у меня. У моего друга врача. Вы пройдете терапию и ко мне. Я спросила, что у меня, он начал орать, что это не мое дело и ему виднее На мой вопрос - гормональный ли препарат, он ответил -"чучуть". Капец. Спросила, может мне сперва анализы надо какие-то сдать, он разораося, что наша межицина тупая и что, я не вижу, чтоли, что он с другой страны и у них там медицина другая и лечат по-другому. Пока он орал, я прогуглила препарат. Оказалось, что словом "чучуть"это гормональное средство не назовешь. После моего замечания на этот счет-стал орать еще больше и махать руками. Я ушла. Крик и ругань меня сопровождвла до самого выхода.
Ермакова отличный венеролог, знакома со всеми современными методами лечения. Мне честно и четко объяснила проблему и возможные пути решения – выбрали вместе лучший вариант. Результаты лечения были отличными.
Одеса вул. Південна, 27
р.Приморский
"Медіком" — це спеціалізований центр здоров'я та краси, який почав функціонувати в 2011 році. Пріоритетна робота клініки - за допомогою косметологічних і лазерних процедур позбутися будь-яких недоліків. Приймають лікарі: Алшариф Айхам, Коева Ирина
Одеса вул. Пастера, 42
р.Приморский
Медичний центр трихолог АМД Лабораторія створений в 2000 році, входить в мережу клінік, які працюють в різних містах Європи. Займається питаннями лікування волосся, прийом веде лікар-дерматовенеролог.
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейский
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.
Одеса вул. Польська, 18
р.Приморский
Клініка Доктор Моцарт (Dr. Mozart) надає пацієнтам послуги в області естетичної хірургії. Лікарі клініки Доктор Моцарт одні з перших в Україні запровадили щадну ендоскопічну технологію для омолоджуючих операцій.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 16/8
р.Киевский
Центр здоров'я і краси Венера - сучасний медичний заклад, що надає послуги за такими напрямками, як гінекологія, дерматологія, косметологія і ультразвукова діагностика. У центрі також можна записатися на прийом до уролога та хірурга. Центр оснащений новітнім високотехнологічним обладнанням останнього покоління. Все обладнання сертифіковане і відповідає суворим критеріям безпеки.
3,0
Одеса вул. Катерининська, 48
3,0
Одеса вул. Довженка, 15/2
р.Приморский
Медичний центр Хедлайн (Headline) - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік послуг за напрямками: косметологія, дерматологія і стоматологія. Заклад оснащений сучасним обладнанням, тому вдається швидко виявляти захворювання і призначати ефективне лікування. Також в центрі можна записатися на прийом до отоларинголога.
Одеса вул. Водопровідна, 2/5
р.Приморский
Медичний центр Сана Віта (Sana vita) — це сучасний медичний заклад, фахівці якого надають кваліфіковану допомогу у проведенні обстеження, лікування захворювань внутрішніх органів, м'яких тканин. Штат співробітників центру представлений лікарями з великим досвідом роботи, кожен з яких спеціалізується на певному напрямі медицини.
  • Лазерна епіляція: пахви 310
  • Лазерна епіляція: бікіні 710