Видалення розтяжок лазером в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Удаление растяжек лазером «Оксфорд Медикал (Oxford Medical), медицинский центр на Французском бульваре» 950 грн
Знайдено 2 клініки

Сергій Ігорович
Все супер, рекомендую!
Отличный хирург Саркисян А.Г. Удалял моей маме злокачественное образование на лбу.Маме 79 лет ,а пятно было большим.Врач все сделал идеально,без рецидивов и с "красивым" швом.Спасибо.Рекомендую!
Ирина К
Дуже хороший спеціаліст! Лікувалася у неї. Ліки ефективні, та не дороговартісні. спеціаліст теж дуже порадував! Дуже ввічлива та тактовна людина. Прийом проходив у спокійній та затишній обстановці. Неодмінно прийду повторно.
Артемий
Зверталася до цього спеціаліста за консультацією. Все пройшло супер! Лікар оглянула мене, пояснила причину моєї проблеми, призначила препарати, що особливо сподобалося. що не гормональні. Лікувалася 3 місяці. Зараз все добре. Рекомендую!
8,8
Одеса б-р Французький, 15 Б
р.Приморский
Oxford Medical (Оксфорд Медікал) на Французькому бульварі спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, гінекологія, дерматологія, кардіологія, маммологія, отоларингологія, сімейна медицина, терапія і флебологія. Клініка входить до мережі однойменних українських медичних центрів. Завдяки досвідченим лікарям і сучасному обладнанню вдається виявляти захворювання на ранніх стадіях і швидко призначати лікування.
  • Видалення розтяжок лазером 950
Одеса вул. Буніна, 10
р.Приморский
Медичний центр "Virtus" — це клініка пластичної естетичної хірургії, в якій надається комплексне лікування від різних шкірних патологій, захворювань чоловічої та жіночої сечостатевої систем, повноцінна допомога травматолога. Пріоритетний напрям установи — пластична хірургія. Більшість фахівців клініки — кандидати і доктора медичних наук.