Ультразвукова чистка обличчя в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Ультразвуковая чистка лица «Медвай клиник (MADVY clinic), гинекологическая клиника» 450 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Была на приеме у гинеколога Ольги Петровны, очень понравилось, все доступно и понятно,приятный доктор. Доктора рекомендую. УЗД делала доктор Бойко Юлия Александровна тоже очень внимательная и приятная доктор.Рекомендую. По поводу клиники,теплая атмосфера,уютно ,вежливые администраторы .
Коражеляско Светлана
Шла на бесплатную консультацию, понять что у меня за штука на лице. Оказалось что это милиум. Самое необычное то, что косметолог удалила мне его за 5 минут и сказала что денег не надо... Эм, Вы давно такое видели? За просто так помогли и ничего не взяли с меня)) Я не шаровичка, но такой подход мне понравился, сразу записалась на чистку. Не знаю что еще добавить. Внутри все белое, уютно так, атмосфера чистоты. Добираться удобно. Про качество самой чистки постараюсь позже отписаться уже.
Убирала у вас несколько раз морщины, результат от процедур радует. Буду и дальше обслуживаться у вас.
Илона
Когда выбирала между косметологическими центрами в Одессе, я остановила выбор на вашем центре. Уютная атмосфера в сочетании с квалифицированными специалистами — залог успеха на рынке косметологии. Спасибо вам за труд!
8,7
Одеса вул. Академіка Глушко, 32
р.Киевский
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я.
  • Ультразвукова чистка обличчя 450
5,3
Одеса вул. Пушкінська 13
р.Приморский
Генетикс (Genetix) — це сучасна клініка, що надає комплексні послуги з косметології. На її території працюють сертифіковані фахівці, які користуються встановленими протоколами і схемами проведення маніпуляцій.
Працює з
Вт: 09:00-21:00 Ср: 09:00-21:00 Чт: 09:00-21:00 Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00
5,2
Акції
Одеса пр. Шевченко 12/2
р.Приморский
Клініка Пластики та косметології "Аура" в Одесі — це прогресивний підхід до пластичної медицині. У медичному центрі працюють професіонали, регулярно підвищують рівень кваліфікації. У клініці діє єдиний у світі інноваційний апарат VASER®, який використовується для проведення ультразвукової ліпосакції.
Одеса вул. Південна, 27
р.Приморский
"Медіком" — це спеціалізований центр здоров'я та краси, який почав функціонувати в 2011 році. Пріоритетна робота клініки - за допомогою косметологічних і лазерних процедур позбутися будь-яких недоліків.
3,0
Одеса вул. Катерининська, 48