Клініки косметології в Одесі (Київський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи у Київському районі
BMI сканування складу тіла 250 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Никита
Давно искал клинику, где мне помогут, был в различных центрах, но лучше всего пролечили в Доктор Благо. Прошло полгода и зависимость не беспокоит, как рукой сняло. Наслаждаюсь давно забытыми ощущениями свободы.
Была на приеме у гинеколога Ольги Петровны, очень понравилось, все доступно и понятно,приятный доктор. Доктора рекомендую. УЗД делала доктор Бойко Юлия Александровна тоже очень внимательная и приятная доктор.Рекомендую. По поводу клиники,теплая атмосфера,уютно ,вежливые администраторы .
Виталий
Посоветовали эту клинику как место, где мы сможем найти специалиста, который поможет жене выносить ребенка (она у меня ооочень маленькая, все врачи в один голос говорили, что опасно, а она ни в какую). Теперь малышу месяц, спасибо клинике, всему персоналу и врачам! Хоть и понадобилось кесарево, но жена счастлива, говорит что теперь у неё целых самых лучших мужчины в жизни:))
Василий
Профессионал с большой буквы
8,3
Одеса вул. Академіка Глушко, 32
р.Киевский
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я. Приймає лікар: Бойко Юлия Александровна
  • BMI сканування складу тіла 250
  • Elos омолодження от 500
  • Elos видалення купероза от 300
  • Elos видалення пігменту от 300
  • Elos епіляція стегна 700
7,3
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7
р.Киевский
Медичний центр "Доктор Благо" — це спеціалізована наркологічна клініка, в якій проводять позбавлення про різного роду залежностей. Ведеться активна співпраця з іноземними партнерами. Приймає лікар: Довгая Ольга Вячеславовна
  • Консультація косметолога безкоштовно
5,2
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція)
р.Киевский
Клініка "Олімпія" — це спеціалізований центр косметології та пластичної хірургії, в якому налічується більше ніж тридцять процедурних кабінетів. Приймають лікарі: Кравченко Екатерина Леонидовна, Мазурова Татьяна Николаевна, Паланичка Оксана Владимировна
5,2
Одеса вул. Академіка Глушка, 8 (зі двору)
р.Киевский
У медичному центрі "Прана" проводяться діагностування та лікування різних патологій за допомогою сучасних методик.
3,7
Одеса вул. Фонтанська дорога, 16/8
р.Киевский
Центр здоров'я і краси Венера - сучасний медичний заклад, що надає послуги за такими напрямками, як гінекологія, дерматологія, косметологія і ультразвукова діагностика. У центрі також можна записатися на прийом до уролога та хірурга. Центр оснащений новітнім високотехнологічним обладнанням останнього покоління. Все обладнання сертифіковане і відповідає суворим критеріям безпеки.