Лікування кореневих каналів зуба в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Вокзальна
Обробка одноканального кореневого каналу 840 грн
Лікування каналів зубів під мікроскопом (первинне), одноканальний зуб 1140 грн
Лечение корневых каналов зуба «Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Соломенка)» 400 грн
Знайдено 11 клінік

Соня
Тепер і посміхатися не боляче. Дякую!
Ангелина
Взялись за проблему, от которой отказалось 3 клиники в городе. Тут не боятся ответственности и знают и умеют работать с тяжёлыми случаями. Цена средняя по городу, дали гарантию на свою работу. Буду рекомендовать клинику своим друзьям и знакомым
Хочу висловити щиру подяку ортодонту Анні Карпенко. Я часто хворію сама, та і на жаль мій син також. Маємо Пробили в ортодонту два роки. Тому думала, що мене вже не здивуєш нічим в медицині. А ще я прискіплива. А тут я так була приємно здивована, бо не очікувала взагалі отримати по телефону консультацію, а в результаті отримала великий об'єм інформації, план дій і розуміння ситуації. Все було чітко, професійно, детально, дохідливо. Відчувається великий досвід, багаж знань і сучасних технологій. До того ж терпляча(100 моїх запитань), чуйна. Як же добре, коли спілкуєшся з професіоналом. Тим більше, коли лікар ортодонт, ще й дитячий і ти розумієш, що від нього залежить майбутнє здоров'я та і зовнішність твоєї дитини. Сказати, що я можу її рекомендувати, це нічого не сказати. Хочеться щоб люди одразу не витрачали час та гроші та звертались до справжнього професіонала, до Анни Карпенко. Якщо в моїх друзів чи родичів будуть проблеми в ортодонтії, буду наполягати, щоб звертались до неї.
Хочу выразить благодарность Дорошенко Максиму Владимировичу - самому доброму терапевту!) Доктор внимательно слушает, умеет найти подход к пациенту и заранее оговаривает план лечения. Очень радует то, что на поставленные вопросы отвечают четко и понятно, не навязывая лишней информации. Удаление нерва и лечение каналов прошло безболезненно и в комфортной обстановке. После неудачного опыта в другой клинике я могу с уверенностью рекомендовать эту стоматологию.
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Левка Мацієвича, 2/4
м.Вокзальная 36 21
В Стоматологічній клініці "Люмі-Дент" на Солом’янці пацієнти швидко, якісно та безболісно вирішують проблеми із зубами та яснами. Всі стоматологічні маніпуляції проводяться за дотриманням суворих міжнародних стандартів. Лікарі стоматологи підбираю індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в мережу стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Приймають лікарі: Артеменко Марта Сергеевна, Биланенко Дмитрий Игоревич, Дудко Татьяна Витальевна
  • Лікування кореневих каналів зуба 400
Київ вул. Юліуса Фучика, 4
м.Вокзальная 11 20 м.Площадь Украинских героев 51 17 м.Дворец спорта 56 21
Центр дитячої та дорослої стоматології "Смайлик" пропонує пацієнтам будь-якого віку всі види лікування зубів, відновлення естетичної привабливості і цілісності зубного ряду. Фахівці центру володіють сучасними методиками і технологіями лікування зубів, використовують в роботі безпечні та якісні матеріали.
  • Лікування каналів зубів під мікроскопом (первинне), одноканальний зуб от 1 140
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
Київ пр-т Лобановського (колиш. Червонозоряний), 4 Г
м.Вокзальная 17 42
Багатопрофільна клініка "DD clinic" займається наданням неякісних послуг в галузі стоматології та косметології. Серед лікарів медичного центру — кандидати медичних наук.
Київ вул. Саксаганського, 67
м.Олимпийская 15 5 м.Дворец спорта 17 5 м.Вокзальная 23 12
Спеціалізована клініка "КЕМ-Стоматологія" займається рішенням проблем із зубами.
Київ вул. Єреванська, 6
м.Вокзальная 36 12 м.Шулявская 38 11 м.Олимпийская 13
Спеціалізована клініка "Дент Юніверсал" надає повний спектр стоматологічних послуг на протязі вже більше десятка років. Основна спрямованість клініки — збереження зубів.
Київ вул. Коперника 29
м.Вокзальная 10 5 м.Университет 15 8
Спеціалізований стоматологічний центр "New Dent" займається лікуванням патологій порожнини рота. У клініці працюють кваліфіковані лікарі.
Київ вул. Саксаганського, 84/86
м.Университет 5 7 м.Вокзальная 14 8
Спеціалізована клініка "Фенестра", будучи установою із західними інвестиціями, забезпечує якісне лікування стоматологічних патологій. Крім того, в клініці функціонує навчальний центр для лікарів.
3,7
Київ пр-т Лобановського, 4 В
м.Вокзальная 43 14 м.Лыбедская 78 17 м.Шулявская 65 36
Клініка цифрової стоматології SIY Dental є однією з передових стоматологій Києва за якістю наданого лікування. Високий рівень професіоналізму підтверджується наявністю багатьох нагород і сертифікатів в області зубної імплантології, ортопедії, протезуванні, хірургії, а також терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології. Дані сертифікати підтверджують професіоналізм як окремо взятого фахівця, так і всієї клініки в цілому. Приймають лікарі: Бороненко Наталия Олеговна, Миронюк Вероника Викторовна
3,0
Київ вул. В. Липківського (Урицького), 18, 2-й поверх
м.Вокзальная 15
Астра Дент
Київ вул. Кірпи, 5 Б
м.Вокзальная 9 5 м.Олимпийская 33 8
Стоматологічна клініка Astra Dent (Астра Дент) (Солом'янка) відноситься до мережі однойменних клінік Києва, виконує всі види стоматологічного лікування ротової порожнини. Серед фахівців клініки лікарі-стоматологи, які мають значний досвід і кваліфікацію.
  • Обробка одноканального кореневого каналу 840
  • Обробка двоканального кореневого каналу 1 300