Лікування ерозії шийки матки в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Вокзальна
Лікування ерозії шийки матки «Женская консультация Наталии Петрик (Ultarsound Pro)» 3000 грн
Лікування ерозії шийки матки «Клиника доктора Василевича» 3500 грн
Лікування ерозії шийки матки «Амеда (Ameda), семейная клиника на Златоустовской» 3550 грн
Знайдено 7 клінік

Юлія
Дуже дякую! Персонал привітний! Наталія Дмитрівна спеціаліст від Бога! Дуже приємна, вислуха, добре пояснює! Я вийшла від Наталії Дмитрівни спокійна, дійсно гінеколог таким і має бути, привітна, чуйна, як психолог! Дякую вам
Наталия очень хороший профессионал. Я очень довольна что к ней попала и всем рекомендую, рассказывает просто и доступно.
Стефанида
Наш любимый гинеколог на протяжении 15 лет. А сейчас ещё и эстетический хирург для женщин. После кормления детей грудь опала, но на импланты я не решалась, почитав статистику, что они все же повышают риски развития рака груди. Наталия Дмитриевна мне провела процедуру липосакции и липофиллинга молочных желёз плюс нанофет для улучшения качества кожи (от растяжек). Девочки, это что-то! Грудь натуральная, объемная и красивая. Плюс все своё и никаких рубцов! Очень довольна и я и муж!
Александр
Михаил Вадимович доктор от бога.
Київ вул. Павлівська, 17
м.Лукьяновская 15 5 м.Тараса Шевченко 42 17 м.Вокзальная 21 12
Жіноча консультація Наталії Петрик спеціалізується на виявленні та терапії захворювань жіночої статевої системи. Штат спеціалістів центру складають досвідчені лікарі, що регулярно беруть участь у міжнародних медичних з’їздах, конференціях та мастер-класах.
ЛЦ Виктория
Київ вул. Старовокзальна, 17 (пов. 2)
м.Вокзальная 7 7 м.Университет 14 3
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактичних заходах в області неврологічних патологій.
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальная 20 8 м.Олимпийская 42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.
4,3
Київ вул. А. Шовкуненка, 3
м.Вокзальная 19 9 м.Олимпийская 45 22
Медичний заклад є багатопрофільним. Воно об'єднує фахівців різних спеціалізацій. У клініці доктора Василевича пацієнт має можливість вибрати контрактну або безконтрактний схему лікування.
4,3
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальная 48 13 м.Демеевская 24
Медичний центр «Клініка імені Гальченко В.В.» на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.
Cеть клиник "Амеда"
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальная 17 8 м.Университет 18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
Cеть клиник "Амеда"
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальная 50 13 м.Политехнический институт 62 15 м.Олимпийская 27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.