Лікування ерозії шийки матки в Києві (метро Університет)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Університет
Лікування ерозії шийки матки «Амеда (Ameda), семейная клиника на Златоустовской» 3550 грн
Лікування ерозії шийки матки «Надия, гинекологический центр» 850 грн
Знайдено 3 клініки

С мастопатией я попала к Козию Александру. Назначенное ним лечение быстро дало позитивные результаты. Огромное спасибо за то, что избавили меня от недуга.
Лариса
Александр Григорьевич был моим лечащим врачом, когда у меня были проблемы с мочеполовой системой. Козий - отличный специалист, благодаря ему, мне удалось преодолеть тяжелое заболевание. Огромное спасибо.
Эльвира
В гинекологическом центре "Надия" я делала пластику половых губ, с целью устранения асимметрии. Доктора сделали все возможное для отличного результата, результат получился потрясающий. Работники Центра внимательны и вежливы. Большое спасибо за помощь.
Катя
Обращалась к гинекологу в центр «Надия». Учреждение с новым оборудованием, сюда приятно зайти, чисто и опрятно. Доктор у меня был опытный, вежливый и спокойный. Рекомендую этот центр.
6,4
Гінекологічний центр "Надія" надає повний спектр гінекологічних послуг з людським і шанобливим ставленням до пацієнтів. Головна цінність гінекологічної клініки — здоров'я і повноцінність жінки у будь-якому віці.
  • Кріодеструкція шийки матки 850
ЛЦ Виктория
Київ вул. Старовокзальна, 17 (пов. 2)
м.Вокзальная 7 7 м.Университет 14 3
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактичних заходах в області неврологічних патологій.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальная 17 8 м.Университет 18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.