Біопсія молочної залози в Києві (метро Сирець)

Можливо, вас цікавлять лікарі мамологи біля зуп. метро Сирець
Биопсия молочной железы «Допомога Плюс, клиника на Нивках» 2000 грн
Знайдена 1 клініка

Алина
От всей души хочу поблагодарить за проведенную операцию талантливого врача травматолога-ортопеда Александра Андреевича. Спасибо вам за ваш труд, что вы поставили на ноги мою свекровь. Дали ей полноценно чувствовать себя человеком. Она 9 лет не решалась на операцию, вы сделали чудо. Дай вам бог здоровья крепкого. Спасибо вам большое ещё раз.
Большое спасибо за квалифицированную помощь на прошлой неделе. Я обратилась с болью в правом колене. Доктор внимательно осмотрел меня и поставил верный диагноз. Лечение помогает. Моя благодарность.
Ирина П.
Когда моя раздражительность и нервозность стали причиной серьезного конфликта в коллективе, я поняла - без квалифицированной помощи врача мне не обойтись. Сеансы Натальи Анатольевны и ее коммуникативный тренинг как будто перезагрузили меня. Сейчас на работе у меня со всеми ровные и хорошие отношения. Огромное спасибо!
Хорошая клиника.Врач гинеколог Таужнянская И.В. просто супер.Рекомендую)))
Допомога Плюс
Київ вул. Данила Щербаківського, 52
м.Нивки 18 11 м.Сырец 30 12
Філія клініки «Допомога Плюс» на Нивках надає повний комплекс медичних послуг, починаючи від консультації і завершуючи хірургічним втручанням, за такими напрямками, як урологія, проктологія, гінекологія, ортопедія, маммология, пластична хірургія.
  • Біопсія (пункція) молочної залози 2 000
  • Біопсія (пункція) молочної залози 10 500
  • Біопсія (пункція) молочної залози 12 500
  • Біопсія (пункція) молочної залози 15 000
  • Біопсія (пункція) молочної залози 650

Біопсія молочної залози в лікарнях в інших районах Києва

Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А , Вишгородський район
Клініка "Інновація" спеціалізується на проведенні діагностики та лікування онкологічних захворювань. Установа працює з 2009 року, тісно співпрацюючи з європейськими колегами. Фахівці клініки надають такі медичні послуги: комплексна діагностика онкологічних захворювань; пластична та реконструктивна хірургія; реконструкція грудей; онкогінекологія; лікування раку; психологічна допомога пацієнтам.
  • Вакуумна аспіраційна біопсія молочної залози під контролем УЗД 8 341
  • Стереотаксична біопсія молочної залози 1 870
  • Тонкоголчаста біопсія під контролем УЗД 1 310
  • Трепан-біопсія молочної залози під контролем УЗД 2 100
Київ вул. Тютюника, 5 В (Барбюса, 5 В)
м.Арсенальная 9 5 м.Кловская 25 8
Клініка інтимної медицини для всієї сім'ї «Чоловіче здоров'я» спеціалізується на проблемах в урологічній, сексуальній, неврологічній та проктологічній сферах, в області психотерапії, психології, вертебрології. Ведуть прийом кваліфіковані сексологи, андрологи, урологи, психологи, наркологи. У центрі проводиться лікування сексуальних розладів, з метою діагностики застосовуються ультразвукові дослідження, доступна також лабораторна діагностика.
Київ вул. Ковпака, 3
м.Дворец Украина 9 3 м.Лыбедская 8 2 м.Зверинецкая 24 7
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.
Сеть клиник "Полі-клініка"
8,2
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарница 9 11 м.Черниговская 17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд".