Алергологічна панель в Києві (метро Сирець)

Алергологічна панель «НеоЛаб, лабораторно-диагностический центр на Рижской» 200 грн
Алергологічна панель «Медельвейс (Medelveys), медицинский центр на Щербаковского» 220 грн
Алергологічна панель «МедЛаб на пр. Правды» 290 грн
Знайдено 3 клініки

Леонид
Прекрасная лаборатория, обращаюсь во второй раз с большим промежутком времени, но всё такой же отличный сервис. рекомендую
Maryna
Лікар дуже уважно слухає, задає питання, часу приділив навіть трохи більше, ніж триває прийом. Уже всім його порекомендувала і в разі чого, обов'язково буду записуватися саме до нього! Таких фахівців дуже важко знайти у нашому місті.
Ханума
Я залишилася дуже задоволена, після відвідин лікаря. Три попередніх лікаря намагалися лікувати симптоми, замість того, щоб знайти причину виникнення проблеми. Все детально пояснив, навіщо і чому. Отримала всю необхідну мене інформацію.
Клиника по Щербаковского. Высококвалифицированные врачи, приятные в общении, отвечают на все вопросы, доступно обьясняют, доступные и адекватные цены. Особенная благодарность гинекологам -узи Юсибова.А.Д., Лесь Л.И. диагноз установили быстро(другие аля врачи не могли около 6 месяцев сказать что со мной, а тут за 5 минут), смотрели внимательно. Также хирург Казакан М.М. просто Бог, предложил альтернативы лечения, все аккуратно сделал и все гуд. Очень рекомендую, и буду только к вам обращаться. Спасибо огромное!!!
ЛДЦ НеоЛаб
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичи 12 3 м.Сырец 13 4
Лабораторно-діагностичний центр «НеоЛаб» на вул. Ризькій - одне з відділень великої мережі діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра лабораторних досліджень.
Київ вул. Щербаківського, 42
м.Нивки 11 5 м.Сырец 35 15
Медичний центр Medelveys (Медельвейс) на Щербаківського — клініка, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг. У центрі можна записатися на прийом до андролога, гінеколога, гастроентеролога, сімейного лікаря, уролога, невролога, дерматолога, кардіолога і іншим лікарям.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,0