Аналіз на кортизол в Києві (метро Сирець)

Кортизол (17-КС) в сироватці крові 310 грн
Кортизол в слині (2-5 р.д) (4108) 700 грн
Знайдено 6 клінік

Карина
«Новая диагностика» с полной автоматизацией процесса стала для меня настоящей находкой. Вежливое отношение к клиентам, качественная диагностика. Также возможен выбор удобного для себя способа получения результатов.
Инга
Без сомнения, могу рекомендовать лабораторию «Новая диагностика» для лабораторных исследований любой сложности. Здесь новейшее оборудование и высококвалифицированные специалисты. В результатах диагностики я не сомневаюсь.
Игорь
Я неоднократно сдавал анализы в медицинской лаборатории "Новая диагностика" на метро Сырец. Все исследования, в частности общеклинические, биологические, гормональные и цитологические были сделаны качественно и быстро. Я благодарен персоналу лаборатории за качественные услуги.
В «Новой диагностике» я сдавала анализы для выяснения инфекции. Меня все устроило, результаты пришли вовремя, очень помогли при постановке диагноза. Также меня порадовал вежливый персонал и новейшее оборудование.
Cеть "Новая диагностика"
Київ вул. Данила Щербаківського, 70
м.Сырец 27 9 м.Нивки 29 14
Медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Сирець входить в найбільшу діагностичну мережу, займається проведенням лабораторних досліджень будь-якої складності.
  • Кортизол (17-КС) в сироватці крові 310
  • Кортизол у слині 360
  • Хронічний стрес-8 показників: (Кортизол в сироватці крові, ТТГ, Ферритин, ЛПНЩ,холестирин загальний,глюкоза крові,ЗАК,магній) 995
Cеть "Новая диагностика"
Київ пр-т Свободи, 22
м.Оболонь 14 м.Минская 17 м.Сырец 19
Філія мережі медичних лабораторій "Нова діагностика" Виноградар спеціалізується на проведенні різних діагностичних лабораторних досліджень, в тому числі не мають аналогів в країні.
  • Кортизол (17-КС) в сироватці крові 310
  • Кортизол у слині 360
ЛДЦ НеоЛаб
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичи 12 3 м.Сырец 13 4
Лабораторно-діагностичний центр «НеоЛаб» на вул. Ризькій - одне з відділень великої мережі діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра лабораторних досліджень.
6,7
Київ вул. Олександра Олеся, 2
м.Сырец м.Дорогожичи
«Оксфорд Медікал» на Виноградарі – це сучасний багатопрофільний медичний центр для дорослих та дітей. Тут ви можете здати аналізи, зробити УЗД, отримати консультації лікарів різних спеціальностей, а також пройти лікування у денному стаціонарі. Клініка оснащена новим обладнанням, що дозволяє проводити точні обстеження та надавати якісну медичну допомогу для дорослих та дітей.
  • Кортизол в слині (2-5 р.д) (4108) 700
  • Кортизол (сироватка) 2р.д. 330
Київ вул. Щербаківського, 42
м.Нивки 11 5 м.Сырец 35 15
Медичний центр Medelveys (Медельвейс) на Щербаківського — клініка, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг. У центрі можна записатися на прийом до андролога, гінеколога, гастроентеролога, сімейного лікаря, уролога, невролога, дерматолога, кардіолога і іншим лікарям.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,7