Мезотерапія в Києві (Солом'янський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Солом’янському районі
Гомеопатична мезотерапія 2450 грн
Знайдено 5 клінік

Яника
Моя самая любимая клиника! Я частый клиент медицинского заведения. Опытные специалисты помогли мне полностью восстановить кожу, устранить целлюлит и бонусом, привести в порядок губы. Теперь я довольна собой!
За роки відвідування безлічі лікарів ще не зустрічала настільки компетентного і уважного лікаря. Досить того що лікар вірно поставила діагно,ретельно пепеглянувши всю історію та аналізи які були призначені,запропонувала дійсно результативні варіанти лікування,порадила хороших спеціалістів до яких окрім до яких в мому випадку варто було звернутись,дуже дбайливо відноситься до своїх пацієнтів, не як більшість,вона цікавиться самим ходом лікування і доводить його до кінця! Не можу описати наскільки мені пощастило її знайти, дуже рада що в нас є такі хороші спеціалісти!
Элеонора
Благодаря мастерству врача я абсолютно и полностью довольна своим внешним видом)))
Леся
Врач мне очень нравится - выполняет все процедуры на высшем уровне. консультирует, всегда готова ответить на вопросы ну и вообще идет всегда на встречу пациенту
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька)
р.Соломенский
Клініка естетичної і антивікової медицини "Інститут Гіалуаль" на Ушинського спеціалізується на профілактиці старіння, антивікових процедурах. Клієнтам клініки надаються наступні послуги: профілактика старіння; ліфтинг; ін'єкції краси; відновлення і корекція шкіри; косметологічні процедури; омолодження шкіри. Приймають лікарі: Дидур Оксана Михайловна, Катрук Светлана Петровна, Шавлак Виктор Викторович
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
3,7
Київ вул. Шепелева, 5
м.Политехнический институт 60 36 м.Шулявская 60 35
Клініка лазерної та клітинної медицини на Шепелева Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — сучасний медичний заклад, що спеціалізується на естетичній косметології. Основні напрямки роботи клініки: пластична хірургія, лазерна хірургія, косметологічні процедури та масаж.
7,2
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Соломенский
Медична клініка« Столиця »- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія. Хірургічний стаціонар (загальна хірургія, ЛОР, ортопедія і травматологія, реконструктивні операції лицьового скелета. Післяопераційна реабілітація, профогляд, медичний огляд, в тому числі спортсменів, дітей та дорослих (всі види оформлення медичної документації), виклик лікаря додому, виклик лікаря в офіс , за місто, організація виїзного профогляду на підприємство.
  • Мезотерапія от 700
6,7