Ін'єкції ботулотоксину в Києві (Солом'янський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Солом’янському районі
Ін'єкції ботулотоксину «Institute Hyalual (Институт Гиалуаль) на Ушинского» 300 грн
Ін'єкції ботулотоксину «Эстетик Клиник (Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva), медицинский центр» 190 грн
Ін'єкції ботулотоксину «Кулейсер Клиник (Coolaser Clinic), клиника лазерной и клеточной медицины на Шепелева» 6000 грн
Знайдено 3 клініки

Яника
Моя самая любимая клиника! Я частый клиент медицинского заведения. Опытные специалисты помогли мне полностью восстановить кожу, устранить целлюлит и бонусом, привести в порядок губы. Теперь я довольна собой!
За роки відвідування безлічі лікарів ще не зустрічала настільки компетентного і уважного лікаря. Досить того що лікар вірно поставила діагно,ретельно пепеглянувши всю історію та аналізи які були призначені,запропонувала дійсно результативні варіанти лікування,порадила хороших спеціалістів до яких окрім до яких в мому випадку варто було звернутись,дуже дбайливо відноситься до своїх пацієнтів, не як більшість,вона цікавиться самим ходом лікування і доводить його до кінця! Не можу описати наскільки мені пощастило її знайти, дуже рада що в нас є такі хороші спеціалісти!
Элеонора
Благодаря мастерству врача я абсолютно и полностью довольна своим внешним видом)))
Леся
Врач мне очень нравится - выполняет все процедуры на высшем уровне. консультирует, всегда готова ответить на вопросы ну и вообще идет всегда на встречу пациенту
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька)
р.Соломенский
Клініка естетичної і антивікової медицини "Інститут Гіалуаль" на Ушинського спеціалізується на профілактиці старіння, антивікових процедурах. Клієнтам клініки надаються наступні послуги: профілактика старіння; ліфтинг; ін'єкції краси; відновлення і корекція шкіри; косметологічні процедури; омолодження шкіри. Приймають лікарі: Дидур Оксана Михайловна, Катрук Светлана Петровна, Шавлак Виктор Викторович
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
3,7
Київ вул. Шепелева, 5
м.Политехнический институт 60 36 м.Шулявская 60 35
Клініка лазерної та клітинної медицини на Шепелева Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — сучасний медичний заклад, що спеціалізується на естетичній косметології. Основні напрямки роботи клініки: пластична хірургія, лазерна хірургія, косметологічні процедури та масаж.