Комплексна чистка обличчя в Києві (Солом'янський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Солом’янському районі
Комбінована чистка обличчя (апаратна і механічна) 450 грн
Знайдено 5 клінік

Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Замучили проблемы с кожей на лице. По совету родственников обратилась к Елене Васильевне. Замечательный специалист! Назначила комплекс процедур, поддерживающую терапию. Уже сейчас выгляжу в разы лучше и планирую продолжить лечение у этого прекрасного доктора.
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Комбінована чистка обличчя (апаратна і механічна) 450
Київ вул. Ушинського, 30а (в'їзд з вул. Донецька)
р.Соломенский
Клініка естетичної і антивікової медицини "Інститут Гіалуаль" на Ушинського спеціалізується на профілактиці старіння, антивікових процедурах. Клієнтам клініки надаються наступні послуги: профілактика старіння; ліфтинг; ін'єкції краси; відновлення і корекція шкіри; косметологічні процедури; омолодження шкіри.
Київ вул. Лебедєва-Кумача, 7 В
м.Шулявская 34 6 м.Политехнический институт 39 8
Esthetic Clinic by Dr. Ignatieva (Естетік Клінік) - сучасний медцентр естетичної медицини, а також ін'єкційних методів корекції зовнішності.
Київ пр-т Повітрофлотський, 50/2
р.Соломенский
Спеціалізована клініка «Люменіс» являє собою косметологічний центр, який пропонує клієнтам найбільш радикальний і ефективний метод боротьби з небажаними волоссям.
3,7
Київ вул. Шепелева, 5
м.Политехнический институт 60 36 м.Шулявская 60 35
Клініка лазерної та клітинної медицини на Шепелева Кулейсер Клінік (Coolaser Clinic) — сучасний медичний заклад, що спеціалізується на естетичній косметології. Основні напрямки роботи клініки: пластична хірургія, лазерна хірургія, косметологічні процедури та масаж.