Сторінка 4. Склеротерапія в Києві

Знайдено 83 клініки

Сб Нед Цілодобово
Орест із Ірпеня
Як пацієнт, я був дуже задоволений результатами мого лікування варикозу в АнгіоЛайф в Києві. Лікар Суздаленко Олександр використовував метод лазерного лікування, який був дуже ефективним і безболісним. Після процедури я швидко повернувся до своїх звичайних занять без необхідності в госпіталізації або тривалої реабілітації. Крім того, процедура була досить короткою, що дозволило мені витратити менше часу на її проведення. Я дуже задоволений результатами і рекомендую лікаря Суздаленко і цей метод лікування всім, хто має проблеми з варикозом.
Сергій
Хочу от всей души поблагодарить команду сосудистых хирургов клиники АнгиоЛайф Киев. Высококвалифицированный персонал, приятная обстановка. Отдельная благодарность Волошину Александру Николаевичу и Суздаленко Александру Викторовичу, профессионал своего дела, врачи от бога. Провели обследование и назначали все необходимые анализы перед операцией. Делал в конце декабря 2022 года, на левую ногу , выбрал ЭВЛК - удаление вен лазером. Очень переживал, но оказалось зря. Операция прошла быстро и безболезненно, от вен и следов нет. Послеоперационный период прошёл под наблюдением специалистов успешно и без дискомфорта. Спасибо вам большое за ваш труд, атмосферу добра и дружелюбия. Рекомендую АнгиоЛайф в Киеве на Печерске!!!❤️
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Київ вул. Михайла Драгомирова, 14 А
р.Печерский
Судинний центр АнгіоЛайф є лідером серед медичних клінік України за кількістю проведених ендовенозних процедур при варикозній хворобі, а саме ЕВЛК (лазерне лікування варикозу), РХО (видалення вен радіохвилями), лікування вен БІОКЛЕЄМ, а також склеротерапії. Усі види лікування проводяться за стандартами Європейських клінік, БЕЗ ОПЕРАЦІЇ та БЕЗ НАРКОЗУ, БЕЗ РОЗРІЗІВ та БЕЗ КРОВІ за ОДИН ДЕНЬ. АнгіоЛайф - єдиний медичний центр у Києві та Запоріжжі, де дають довічну гарантію на проліковану вену. Тільки в нашому центрі проводяться унікальні процедури відновлення клапанного апарату підшкірних вен - черезшкірна вальвулопластика.
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Выставочный центр 18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Выдубичи 40 16 м.Голосеевская 34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна 23 9 м.Тараса Шевченко 23 9 м.Дорогожичи 41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини «Здоров'я родини» почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 27 3 м.Дорогожичи 17 3
Багатопрофільний медичний центр "Авіценна МЕД" розпочала свою діяльність у 2017 році, надає повний спектр лікувально-діагностичних і реабілітаційно-профілактичних послуг в різних напрямках медицини. Тут ведуть прийом андролог, кардіолог, невролог, онколог, нефролог, педіатр, проктолог, ревматолог, ортопед, уролог, ендокринолог, хірург, гінеколог - лікарі вищої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати наук в галузі медицини.
Київ вул. Велика Васильківська, 89
м.Дворец Украина 6 1 м.Олимпийская 11 13
Центр лазерної косметології та хірургії Diamondlaser спеціалізується на лазерній косметології та хірургії. Лазерні процедури на ексклюзивному лазерному обладнанні. У клініці спеціалісти допоможуть позбутися небажаного волосся, зморшок і в'ялої шкіри, рубці, судинних зірочок, родимок, бородавок, пігментації, вугрової хвороби.
Багатопрофільний медичний центр "Медіса" почав свою роботу в 1991 році. Серед основних профілів установи — стоматологія, гомеопатія і косметологія.
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13 , Осокорки
м.Осокорки 13 3 м.Позняки 15 4
Клініка косметології і дерматології «VIVA ESTE» (Віва Есте) спеціалізується на лікуванні висипань і лікуванні патологій шкіри різної етіології, куди входить й волосиста частина голови. Відвідавши трихолога, ви проведете діагностику внутрішнього стану організму і виявити причину проблемного стану волосся.
Працює з
Вт: 10:00-21:00 Чт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.