Лазерна коагуляція судин в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) І категорії складності 12000 грн
Коагуляція судин носа з анестезією 750 грн
Знайдено 18 клінік

Игнат
Отличный врач и человек, избавил меня от тромбоза. Огромное человеческое спасибо!
Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • Коагуляція судин носа з анестезією 750
Київ вул. Новогоспитальна 5 (центральний вхід)
м.Кловская 13 13 м.Дворец спорта 14 11 м.Олимпийская 24 13
Клініка судинної хірургії, Національний військовий медичний клінічний центр — медичний заклад, який спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в області флебологии. В процесі лікування патологій вен використовуються тільки сучасні технології та найпрогресивніші оперативні і консервативні терапевтичні методики. Приймає лікар: Родионов Алексей Сергеевич
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянский
Медичний заклад МЦ «Біомед», розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом, папілом та інших).
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
  • Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен (I категорія складності (без врахування вартості анестезії)) 17 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен (II категорія складності (без врахування вартості анестезії)) 21 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних вен (III категорія складності (без врахування вартості анестезії)) 28 000
5,7
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова, 30 , Києво-Святошинський р-н
р.Святошинский
  • Видалення судин/ телеагіоектазії (зона 5х5 см) 1 450
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • ЕВЛК (електо-хвильова лазерна коагуляція) 1 ст. важкості 12 600
  • ЕВЛК (електо-хвильова лазерна коагуляція) 2 ст. важкості 15 300
  • ЕВЛК (електо-хвильова лазерна коагуляція) 3 ст. важкості 17 500
Київ вул. Сирецька, 32 , Куренівка
м.Сырец 36 9 м.Почайна 43 16
Амбулаторно-хірургічна клініка «Леомед» розташована в центрі на Подолі. Спеціалізація медзакладу — оперативна терапія за системою «хірургія 1 дня». Компонентами структури медустанови є: консультаційні та маніпуляційні кабінети, діагностичне відділення, операційний блок амбулаторного хірургічного втручання, палати обслуговування у денному стаціонарі.
Працює з
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 8 7 м.Контрактовая площадь 26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру.
Київ вул. Протасов Яр, 23
р.Соломенский
Київська клініка доктора Валіхновського спеціалізується на проведенні пластичних операцій, естетичної стоматології. Пацієнтам надаються медичні послуги наступних видів: пластична хірургія: брахіопластіка; абдомінопластика; блефаропластика; видалення невуса, рубця; маммопластика; ліпосакція; гінекомастія; ринопластика; отопластика; лапароскопічна хірургія; невідкладна травматологія; щелепно-лицьова хірургія; естетична стоматологія.