Лікування акне в Києві (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Шевченківському районі
Акне – одна зона 350 грн
Лікування акне, постакне, розацеа, купероза, телеангіоектазії обличчя 750 грн
Лікування акне 1200 грн
Знайдено 17 клінік

Тамара
Хорошая, приятная девушка, результатом процедур всгда довольна, рекомендую!
Мика
Результатом консультації дуже задоволений! Лікар дуже кваліфікована і уважна, дає слушні поради. Після детального обстеження прийду до неї за лікуванням і рецептом. Всім рекомендую! Таких лікарів. вже мабуть не знайдеш!
Варсавия
Лікар професіонал своєї справи. Я записалася на прийом за рекомендаціями своїх знайомих. Візит виправдав всі очікування. Лікар справжній фахівець у своїй сфері. Все чітко, ясно, та по справі. Ліки ефективні. Зараз значно краще. Рекомендую!
Света Ц
Я залишився всім задоволений, хороший прийом, тямуща фахівець. Лікар професіонал своєї справи і знає про що говорить. таких фахівців мало де зустрінеш. Я до цього змінив багато лікарів, але до цього буду ходити безперечно. Рекомендую!
Київ вул. Пушкінська, 11 (прийом у клініці Линлайн)
м.Театральная 2 1 м.Золотые ворота 4 1 м.Площадь Независимости 12 7
Приватний кабінет доктора Колягіна Е. А. займається усіма видами косметологічних послуг. У кабінеті веде прийом лікар-дерматолог-косметолог. В кабінеті проводяться основні процедури, спрямовані на лікування шкірних захворювань, оздоровлення і омолодження шкіри обличчя. Приймає лікар: Колягина Евгения Александровна
  • Лікування прищів (вугрової висипки)
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.
Багатопрофільний медичний заклад "МедЕкс" — це медико-косметологічний центр, що займається діагностикою, оздоровленням та реабілітацією пацієнтів.
  • Лікування акне, постакне, розацеа, купероза, телеангіоектазії обличчя от 750
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти. Приймає лікар: Потий Валерий Валерьевич
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лукьяновская 19 5 м.Контрактовая площадь 34 15
Медична клініка «Дерматовенерологія» - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та ультразвукової діагностики.
  • Акне – одна зона 350
Дитина
Київ вул. Олеся Гончара, 59
м.Университет 14 6 м.Золотые ворота 14 6 м.Площадь Независимости 28 13
Медичний центр "Дитина" створений в 1996 році, надає всебічну медичну допомогу, спеціалізується в області педіатрії.
Працює з
Пн: 09:00-19:00 Вт: 09:00-19:00 Ср: 10:00-16:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 10:00-16:00 Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-16:00
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявская 7 15 м.Дорогожичи 33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
6,7
Київ пр-т Перемоги, 5 В
р.Шевченковский
Стоматологічий напрямок клініки Dr.Care Clinic представлений всіма основними напрямками стоматології від первинної діагностики на сучасному високоточному томографі ТМ VATECH до проведення складних імплантологічних операцій. Ми маємо найзручніші для роботи з клієнтами крісла Castellini, спеціальна очищувальна система вентиляції, а стерилізаційна кімната оснащена німецьким обладнанням ТМ Melag, що відповідає професійному класу стерилізації інструментів.
  • Лікування акне 1 200
  • Оновлення шкіри з акне PH Formula 1 800
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 8 7 м.Контрактовая площадь 26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру.