Лікування кропив'янки у алерголога в Києві (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи в Шевченківському районі
Лікування кропив'янки у алерголога «Аллерголог, медицинский центр на Правом берегу» 580 грн
Знайдено 5 клінік

Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Иришка
Юлія Петрівна- чудовий лікар і людина, професіонал своєї справи. Грамотно провела огляд, призначила лікування, все пояснила доступною мовою. Дуже уважна і доброзичлива! Побільше б таких фахівців! Тепер тільки до Вас! Дякую!
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
Дитина
Київ вул. Олеся Гончара, 59
м.Университет 14 6 м.Золотые ворота 14 6 м.Площадь Независимости 28 13
Медичний центр "Дитина" створений в 1996 році, надає всебічну медичну допомогу, спеціалізується в області педіатрії.
Працює з
Пн: 09:00-19:00 Вт: 09:00-19:00 Ср: 10:00-16:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 10:00-16:00 Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-16:00
Київ вул. Богдана Хмельницького, 15
м.Театральная 4 3 м.Золотые ворота 3 3 м.Площадь Независимости 14 8
Клініка «FxMed» — перший медичний центр, який в якості попередження розвитку захворювань і травм об'єднав у собі сімейну, функціональну медицину й алергологію. Лікарі установи у ході роботи використовують традиційні протоколи лікування й новітні прогресивні методики.
Працює з
Пн: 08:00-18:00 Вт: 08:00-18:00 Чт: 08:00-18:00 Пт: 08:00-18:00 Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул. В'ячеслава Чорновола, 25
м.Лукьяновская 16 5 м.Вокзальная 23 11 м.Площадь Украинских героев 43 20
Основний напрямок діяльності медичного центру «Алерголог» - педіатрія та алергологія. Даний спеціалізований центр з лікування алергічних недуг надає такі послуги: консультації алерголога для дітей і дорослих, 2 комплексних програми педіатричної допомоги, педіатричний прийом як амбулаторно, так і вдома; патронаж новонародженого; надання екстреної медичної допомоги; інгаляції і масаж; ультразвукова діагностика
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.