Гістологічне дослідження в Києві (Шевченківський район)

Пробопідготовка до гістологічного дослідж. із порожнини матки (пайпель) 50 грн
Забір на гістологічне обстеження 120 грн
Знайдено 14 клінік

Злата
Відвідую свого гінеколога за пару кварталів, і якщо моя лікар у відпустці чи з якохось причин не може зробити сама мені аналіз, забігаю сюди. Тут завжди чисто і роблять не так боляче, як у інших місцях.
Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • Забір на гістологічне обстеження 120
Днепролаб
Київ вул. Велика Житомирська, 14
м.Площадь Независимости 17 11 м.Крещатик 20 16 м.Золотые ворота 12 6
Центр діагностики «Дніпролаб» на Великій Житомирській відноситься до мережі лабораторно-діагностичних центрів країни, пропонує пацієнтам широкий вибір досліджень. У відділенні працюють фахівці високої кваліфікації, встановлено сучасне високотехнологічне обладнання відомих виробників. Всі аналізи проводяться з використанням якісних реагентів та матеріалів.
  • Пробопідготовка до гістологічного дослідж. із порожнини матки (пайпель) 50
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу, органів, видалених під час операції 800
Київ вул. Мельникова, 18 А , Лук'янівка
м.Университет 11 8 м.Золотые ворота 21 11
Багатопрофільний медичний центр "Сімейна Поліклініка" виконує амбулаторно-поліклінічний прийом, діагностику захворювань. Основні напрямки роботи центру: гінекологія, кардіологія, маммология, онкологія, алергологія, дерматологія, ендокринологія, терапія. У штаті медцентру досвідчені висококваліфіковані лікарі.
Клініка "Gold Laser" спеціалізується на естетичній медицині, лазерних косметологічних процедурах, пластичної хірургії. Фахівці клініки надають такі послуги: естетична хірургія: маммопластика; пластика тіла та обличчя; лікування облисіння; інтимна пластика; лазерні процедури: ліфтинг; епіляція; фотоомолоджування; ліквідація розтяжок; дерматологія: ікування акне; усунення рубців і шрамів.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лукьяновская 14 5 м.Контрактовая площадь 32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
ЛДЦ НеоЛаб
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичи 12 3 м.Сырец 13 4
Лабораторно-діагностичний центр «НеоЛаб» на вул. Ризькій - одне з відділень великої мережі діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра лабораторних досліджень.
3,7
МедЛаб на Чорновола – це пункт забору біологічного матеріалу (мокроти, сечі, крові, сперми) з метою подальшого проведення діагностики. Широка мережа лабораторій працює вже понад 20 років на території України, і з кожним роком кількість офісів зростає.
3,7
Київ вул. Д. Щербаківського,68
р.Шевченковский
МедЛаб, мережа лабораторій
3,0
Київ вул. Винниченка, 9-А, корпус 2, 4 пов.
м.Лукьяновская 23 10 м.Театральная 27 11
Київ пр-т. Перемоги, 22
м.Политехнический институт 5 2
МедЛаб на проспекті Перемоги — пункт забору біологічного матеріалу з метою подальшого проведення лабораторної діагностики. Дослідженню підлягає кров, мокрота, сеча, сперма, урогенітальні виділення, мазки з очей, носових шляхів, зіва, що дозволяє виявити інфекційного збудника, оцінити рівень дисфункції внутрішніх органів, систем, виявити запальний процес в організмі, оцінити гормональний рівень.
Київ вул. Щербаківського, 42
м.Нивки 11 5 м.Сырец 35 15
Медичний центр Medelveys (Медельвейс) на Щербаківського — клініка, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг. У центрі можна записатися на прийом до андролога, гінеколога, гастроентеролога, сімейного лікаря, уролога, невролога, дерматолога, кардіолога і іншим лікарям.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні)
м.Дорогожичи 20 6 м.Лукьяновская 23 8
Інститут Репродуктивної Медицини - медустанова, де надаються послуги з діагностики, попередження та лікування патологій гінекологічної та урологічної сфери. Клініка володіє широким спектром сучасних технологій для терапії безпліддя у чоловіків і жінок.
Київ вул. Довженка, 12
р.Шевченковский