Клініки репродуктології в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі репродуктологи біля зуп. метро Осокорки
Консультація сімейної пари з питань репродуктології 550 грн
Знайдено 5 клінік

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
Василь
Був на прийомі на УЗД , лікар Ольга Викторовна при проведенні процедури все пояснювала покроково, також підказала в якому напрямку шукати відповідного лікаря для подальшого лікування.
Очень хороший доктор! Хочу сказать спасибо, чтт в буквальном смысле слова, из того мира вытянула, после неверного диагноза другого врача. Спасибо, Татьяна Васильевна, удачи вам и побольше хороших клиентов!
Богдана Александровна
Моя дочь очень сильно боится врачей. После укуса осы началась покраснение в области укуса, отек, рвота, кашель. Были подозрения на аллергию. Родная сестра посоветовала обратиться к Алене Ярославне. Она наша спасительница. После ее назначенного лечения, ребенку стало намного легче. А как она наладила с ней контакт! Дочка только о ней и говорила. Приятая женщина. Она наш теперь семейный врач.
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Консультація сімейної пари з питань репродуктології 550
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки 17 6 м.Позняки 2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Консультація гінеколога репродуктолога 750
6,1
Київ вул. Шумського, 5 , Березняки
м.Осокорки 53 9 м.Левобережная 51 11
Медичний центр "Reprolife" - широкопрофільна установа для всієї родини. Основні напрямки - репродуктивна медицина, акушерство і гінекологія, ендокринологія, урологія, ультразвукова діагностика, лабораторні та генетичні дослідження. Приймають лікарі: Горщаник Юлия Владимировна, Литвиненко Роман Анатольевич, Романова Ольга Олеговна
  • Розморожування ембріонів, їхнє культивування 4 850
  • Онлайн консультація спеціаліста репродуктолога Владикіної Н. В. 1 500
  • Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії первинна 800
  • Консультація лікаря-репродуктолога вищої категорії повторна 600
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.