Сторінка 4. Клініки реабілітології в Києві

Знайдено 99 клінік

Сб Нед Цілодобово
Анатолий
Благодаря полному курсу реабилитации удалось восстановиться после спортивной травмы уже через 2 месяца, хотя без процедур думаю, мучился намного дольше. Спасибо.
Михаил
Курс реабилитации был назначен после травмы. Я не верил в результат процедур, поэтому решил самостоятельно разработать руку. После 2 месяцев упражнений, которые смотрел в интернете, особого эффекта не заметил. На консультации у реабилитолога врач рассказал, что неправильно я делал, составил лечебный план. Прошло 10 дней, движения практически полностью восстановились. Спасибо большое!
С помощью составленного курса для реабилитации удалось устранить парез лицевого нерва после проведенного основного лечения. Спасибо за консультацию реабилитолога и возвращение нормальной внешности!
Олег
После операции на суставе врач направил на консультацию реабилитолога. Я решил, что сам справлюсь, расхожусь. Уже около года прошло после хирургического вмешательства, ограничение в движении так и остались. Обратился к реабилитологу, доктор сказал, что сейчас эффект от процедур будет минимальный. Нужно было сразу после операции заниматься восстановлением движений. Жалею, что сразу не послушал травматолога.
У родственницы после инсульта остались дефекты речи, неполное движение в правых конечностях. Невролог назначил консультацию реабилитолога. Сразу не обратились к врачу, только получилось по истечении двух месяцев. Врач, оценив тяжесть состояния, результаты обследования назначил курс специальных процедур. Предупредил, что обращаться нужно было сразу после проведенного лечения в неврологии, эффект был бы лучше. Сейчас проходим курс реабилитации, эффектом довольны.
6,2
Київ вул. Велика Васильківська, 143/2 (ТЦ "Інтервал Плаза", 5 поверх)
м.Лыбедская 1 3 м.Зверинецкая 25 9 м.Демеевская 42 5
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Либідська надає пацієнтам лікування захворювань хребта без оперативного лікування, без прийому ліків. Лікування здійснюється за рахунок індивідуально підібраного комплексу вправ з використанням авторського запатентованого тренажера "Кипарис". Приймає лікар: Подзорова Алла Викторовна
6,2
Київ вул. Шовковична, 34в
р.Печерский
Багатопрофільна лікувально - діагностична клініка сімейної медицини «Здоров'я столиці» - це приватна амбулаторія високого стандарту обслуговування, орієнтована на максимальну зручність для клієнта, що надає широкий спектр медичних послуг на власній базі з залученням професійних, досвідчених фахівців різних спеціальностей. Приймає лікар: Борознюк Назар Владимирович
Київ вул. Сагайдачного, 25
м.Героев Днепра 15
Київ вул. Костянтинівська 2 А, БЦ Контрактовий
м.Контрактовая площадь 15
5,7
Київ вул. Воровського, 22 (Бульварно-Кудрявська)
м.Золотые ворота 15
  • Консультація фахівця з фізичної реабілітації 600
  • Заняття зі спеціалістом з фізичної реабілітації з можливістю використання масажних технік 1 200
  • Міофасціальний реліз (МФР) 650
  • Вертеброкорекція (80 хв) 2 000
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 8 7 м.Контрактовая площадь 26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Київ вул. Велика Васильківська, 132
м.Лыбедская 3 2 м.Демеевская 33 4 м.Дворец Украина 11 4
Медичний центр «Персомед» надає широкий спектр медичних послуг і лабораторних досліджень для всієї родини. Висококваліфіковані фахівці в найкоротший термін поставлять діагноз і підберуть правильне і ефективне лікування.
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4
м.Дарниця 81 12 м.Почайна 80 12