Видалення чужорідного тіла з вуха в Києві (метро Позняки)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Позняки
Видалення стороннього тіла вуха 517 грн
Знайдено 13 клінік

Прочитала непогані відгуки і сходила до уролога Кравченка А. В. Що одразу ж не сподобалося- повний ігнор за рецепцією - хто я, що я, чому прийшла- нуль емоцій, простоявши 5 хвилин, я повідомила хто я до кого прийшла і на який час, на що адміністратор махнула головою, не відриваючись від телефона, і опустила голову, спілкуючись далі по телефону. Щодо прийому уролога, то це 5 хв і діагноз готовий, 650 грн за 5 хв - ви серйозно? На сайті, до речі, вказано було 500, ніхто і не збирається виправляти, а це неправдива інформація, що наводить на невеселі думки, що Біо плюс не сильно хвилюється за свою репутацію. Повірте, я маю з чим порівнювати, тому більше звертатися не буду і не пораджу знайомим

Відповідь адміністрації клініки:

Дякуємо Інна за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що склалася така ситуація. Лікар Кравченко О.В. оперуючий лікар-уролог, кандидат медичних наук, досвід роботи спеціаліста більше 20-ти років. Лікар завжди запитує пацієнта чи є питання, чи все зрозуміло. Досвід лікаря дає змогу проводити консультацію швидко, але максимально корисно для пацієнта. У всіх пацієнтів різні проблеми, кожному потрібен різний час на вирішення своїх питань. Щодо адміністратора, приносимо свої вибачення, проведена бесіда та винесена догана.

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
ольга
Консультацией довольна.Рекомендую как очень внимательного доктора
Илья Константинович очень внимательный специалист, заинтересованный в результате! Всегда очень вежлив, отвечает на все вопросы. Обращусь ещё обязательно! Я забыла про боли в шее! Спасибо за таких профессионалов своего дела!
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харьковская 6 м.Дарница м.Позняки
Поліклініка «Інго» на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці «Інго» ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • Видалення стороннього тіла вуха 517
Київ ул. Срибнокильская, 2 А
м.Осокорки 7 1 м.Позняки 9 8
Київська ЛОР клініка "Амріта" спеціалізується на лікуванні захворювань носа, вух і горла. Фахівці клініки надають послуги наступних категорій: відновлення слуху; комплексна діагностика; лікування різних ЛОР-патологій; усунення хропіння; консультації лікарів: отоларинголога; психотерапевта.
  • Видалення (діставання) чужорідного тіла з вуха 450
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки 4 3 м.Харьковская 14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харьковская 4 1 м.Позняки 18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Добробут
Київ вул. Драгоманова, 21а
м.Позняки 14 3 м.Харьковская 18 5
З 2011 року веде прийом пацієнтів «Дитяча клініка на Лівому березі», що входить в мережу медичних закладів «Добробут». Прийом дітей і підлітків ведеться за 20 напрямками, що включає як звичні (педіатрія, неврологія, отоларингологія, стоматологія, офтальмологія, ендокринологія, хірургія, алергологія, гастроентерологія, дерматологія, гінекологія, урологія, фізіотерапія, ортопедія і травматологія), так і специфічні (логопедія, імунологія, кардіоревматологія, психологія, лікувальна фізкультура).
Добробут
Київ вул. Мишуги, 12
м.Позняки 7 1
Новий підрозділ медустанов мережі «Добробут» під назвою «Поліклініка для дорослих на Лівому березі» відкрилася 7 грудня 2011 року. Заклад має вищу категорію акредитації. За 2 найбільш затребуваними напрямами - терапевтичному і гінекологічному - прийом ведуть кілька кабінетів одночасно. Напрями отоларингології, урології та невропатології мають процедурні кабінети.
Київ вул. Анни Ахматової, 30
м.Позняки 22 4 м.Осокорки 22 7
Лор-центр "Healthy Tonsils"— це спеціалізована клініка, основним пріоритетом якої є лікування хронічних ЛОР-захворювань безопераційним методом. Крім лікувальної діяльності, лікарі клініки активно займаються науковою роботою, маючи свої запатентовані розробки.
Київ вул. Лариси Руденко, 3
м.Позняки 8 1 м.Харьковская 11 5
Медичний центр "Ангелія" — це сучасна клініка, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень організму, а також наданні комплексної допомоги з різних напрямків. На території центру можна здати близько 600 видів аналізів, включно з терміновими.
Працює з
Пн: 08:00-21:00 Вт: 08:00-21:00 Ср: 08:00-21:00 Чт: 08:00-21:00 Пт: 08:00-16:00
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки 19 4 м.Харьковская 33 4
Багатопрофільна приватна клініка «Інсайт Медікал» надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
3,0
Київ вул. Драгоманова, 25